Zimowisko w Zębie

Narty, snowboard, ognisko, kulig, dyskoteki, termy, piękna zimowa pogoda tego wszystkiego wszystko doświadczyli uczniowie, którzy wybrali się z naszą szkołą do Zębu na zimowisko współorganizowane wraz z UKS 12.

Każdy dzień tygodniowego pobytu wypełniony był atrakcjami, choć i nauki nie brakowało. Przez pierwsze dni uczniowie, którzy nie potrafili jeździć na nartach, czy też snowboardzie mieli instruktora, dzięki czemu już po kilku zjazdach mogli samodzielnie zjeżdżać ze stoku Wyciąg Narciarski CzerwienneSki. Pomiędzy zjazdami nie brakowało atrakcji w postaci ogniska, prawdziwego góralskiego kuligu z płonącymi pochodniami, wypadu na stok w Słowacji, kąpieli w basenach termalnych czy wycieczki na Gubałówkę.

Dziękujemy naszym nauczycielkom – Magdzie i Agnieszce za opieką nad uczniami, Klubowi UKS 12 za super zorganizowany wyjazd, a rodzicom za zaufanie i wysłanie dzieci na zimowisko z naszą szkołą ❤❤❤

Byle do wakacji!

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka