Zimowisko w Zębie

Narty, snowboard, ognisko, kulig, dyskoteki, termy, piękna zimowa pogoda tego wszystkiego wszystko doświadczyli uczniowie, którzy wybrali się z naszą szkołą do Zębu na zimowisko współorganizowane wraz z UKS 12.

Każdy dzień tygodniowego pobytu wypełniony był atrakcjami, choć i nauki nie brakowało. Przez pierwsze dni uczniowie, którzy nie potrafili jeździć na nartach, czy też snowboardzie mieli instruktora, dzięki czemu już po kilku zjazdach mogli samodzielnie zjeżdżać ze stoku Wyciąg Narciarski CzerwienneSki. Pomiędzy zjazdami nie brakowało atrakcji w postaci ogniska, prawdziwego góralskiego kuligu z płonącymi pochodniami, wypadu na stok w Słowacji, kąpieli w basenach termalnych czy wycieczki na Gubałówkę.

Dziękujemy naszym nauczycielkom – Magdzie i Agnieszce za opieką nad uczniami, Klubowi UKS 12 za super zorganizowany wyjazd, a rodzicom za zaufanie i wysłanie dzieci na zimowisko z naszą szkołą ❤❤❤

Byle do wakacji!

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt