Zimowisko w Zębie

Narty, snowboard, ognisko, kulig, dyskoteki, termy, piękna zimowa pogoda tego wszystkiego wszystko doświadczyli uczniowie, którzy wybrali się z naszą szkołą do Zębu na zimowisko współorganizowane wraz z UKS 12.

Każdy dzień tygodniowego pobytu wypełniony był atrakcjami, choć i nauki nie brakowało. Przez pierwsze dni uczniowie, którzy nie potrafili jeździć na nartach, czy też snowboardzie mieli instruktora, dzięki czemu już po kilku zjazdach mogli samodzielnie zjeżdżać ze stoku Wyciąg Narciarski CzerwienneSki. Pomiędzy zjazdami nie brakowało atrakcji w postaci ogniska, prawdziwego góralskiego kuligu z płonącymi pochodniami, wypadu na stok w Słowacji, kąpieli w basenach termalnych czy wycieczki na Gubałówkę.

Dziękujemy naszym nauczycielkom – Magdzie i Agnieszce za opieką nad uczniami, Klubowi UKS 12 za super zorganizowany wyjazd, a rodzicom za zaufanie i wysłanie dzieci na zimowisko z naszą szkołą ❤❤❤

Byle do wakacji!

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych