Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe 🥰 Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę, by spotkać się za naszymi aspirującymi aktorkami/aktorami, pisarzami/pisarkami i dziennikarkami. Tym ostatnim, w osobie Leny i Avril, udzielił inspirującego wywiadu, z którego dowiedzieliśmy się między innymi, że ma czarny pas Federacji Karate Shotokan i Fudokan! W trakcie spotkania Pan Robert otrzymał również tomik wierszy Karola Koszorza i pozwolił sobie jeden z nich przeczytać na głos naszej młodej publiczności. Na koniec spotkania nasi uczniowie otrzymali autografy.

Zdj. Martyna Mirek, Joanna Prusak

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych