NASZA KADRA

W naszej szkole zatrudniamy 57 pracowników, z tego 46 nauczycieli, wykształconych kierunkowo i pedagogicznie, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. 

Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości. (A. Einstein)

Zarząd Szkoły

Jakub
Rogowski

Prezes

Jarosław
Tajkowski

Wiceprezes

Agata
Łaszczyńska

Sekretarz

Administracja Szkoły

Aneta
Zawacka-Uveges

Dyrektor, DDLP

Małgorzata
Bastkowska

Dyrektor finansowy

Justyna
Zielińska

Asystent finansowy

Małgorzata
Pawlak

Szefowa sekretariatu

Weronika
Alinowska

Asystent sekretariatu

Agnieszka
Przybyciel-Koszorz

Manager Przedszkola, DDLP

Joanna
Drążewska

Dyrektor Estrady

Anita
Rogowska

Manager ds. projektów

Weronika
Butrym-Nikadon

Asystent Dyrektora ds. edukacji wczesnoszkolnej, DLP

Joanna
Prusak

Specjalista ds. multimediów, DLP

Przedszkole SEN

Agnieszka
Przybyciel-Koszorz

Manager Przedszkola

Katarzyna
Dziewa

Przedszkole grupa Słoneczka (lider)

Joanna
Tobiasz

Przedszkole grupa Słoneczka

Daria
Gatkowska

Przedszkole grupa Słoneczka

Joanna
Krzosek

Przedszkole grupa Krasnoludki (lider)

Katarzyna
Wołkowycka

Przedszkole grupa Krasnoludki

Daria
Krupińska

Przedszkole grupa Krasnoludki

Klasy 0

Klasy 0 Junior

Klasy 0 senior

Anna
Ambroszkiewicz

Junior A

Emilia
Falek

Junior O

Agnieszka
Białoń

Senior A, DLP

Regina
Serdakowska

Senior O

Barbara
Chmura

Senior U

Klasy 1-3

Wioletta
Lachowicz

Klasa 1A

Karolina
Venter

Klasa 1O

Izabela
Płochowska

Klasa 1E

Aleksandra
Mosiądz

Klasa 1I

Ilona
Orzeł

Klasa 2A

Marta
Murawska

Klasa 2O

Barbara
Butryn

Klasa 2E

Aneta
Tajkowska

Klasa 3A

Anna
Anczyk

Klasa 3O

Weronika
Butrym-Nikadon

Klasa 3E

Klasy 4-8, liceum i Kurs Maturalny

Katedra języka polskiego

Anita
Rogowska

lider katedry języka polskiego, wychowawca klas: 8c i Kurs Maturalny

Aneta
Minczewska

j. polski, wychowawca klas:
4a, 4b

Paulina
Furmańczyk

j. polski, wychowawca klas:
4c , 6a

Julita
Górzyńska-Brenzak

j. polski, wychowawca klas:
5a i 8a

Małgorzata
Zenker

j. polski, wychowawca klasy:
5b

Magdalena
Głowacka

j.polski, wychowawca klasy 5c

Justyna
Kosmulska

j.polski, wychowawca klasy 6c

Piotr
Pietrasiewicz

j.polski, wychowawca klasy 7b i II LO

Joanna
Drążewska

j.polski, wychowawca klasy 7a

Jakub
Rogowski

j.polski, wychowawca klasy I LO

Magdalena
Marciak

język polski

Katedra historii

Joanna
Prusak

lider katedry, klasy 4c, 7a, 7c, 8a, 8c, 1LO

Magdalena
Głowacka

historia, klasy 4a, 5b i 5c

Jakub
Rogowski

historia, klasy 4b, 5a, 6a

Marek
Świątkowski

historia, klasa 6c

Katedra matematyki

Paweł
Zieliński

lider katedry, klasy 7a, 7c, 8a, 8c, 1LO

Małgorzata
Zenker

matematyka, klasy 4a, 4c

Wiktoria
Zawacka-Kalinowska

matematyka, klasy 4b, 5a, 5b, 5c

Marek
Świątkowski

matematyka, klasy 6a i 6b

Piotr
Krupiński

matematyka, klasa 2LO, Kurs Maturalny

Katedra geografii

Tomasz
Kornaga

lider katedry, klasy 4a, 4b, 4c, 5a, 6a, 6b

Justyna
Kosmulska

geografia, klasy 5b, 5c

Aleksander
Kyc

geografia, klasy 7a, 7c, 8a, 8c, 1LO

Zajęcia Sportowe

Adam
Zdebiak

Sport

Maciej
Paczkowski

Sport

Maciej
Gruszewski

Sport

Bartosz
Manys

Sport

Grzegorz
Siedlecki

Sport