Warsztaty druku 3D

W fascynujący świat druku 3D zabrał naszych uczniów w ubiegłą sobotę Pan Jarosław Tajkowski. Każda klasa z New Cross College mogła poznać możliwości, jakie oferują drukarki 3D, zobaczyć proces druku na żywo oraz poznać program, za pomocą którego obsługuje się drukarki. W ramach zachęty Pan Jarosław zorganizował loterię, w której można było wygrać małą pamiątkę wydrukowaną w technice druku 3D. Pokaz drukarek był inauguracją warsztatów, które ruszają z końcem kwietnia. Szczegóły już wkrótce.

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych