Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!
W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych i we wszystkich kategoriach zajęli miejsca!

W kategorii klas 2 – Nella Anczyk zajęła 1 miejsce, w kategorii klas 3 Amy Mcelvanna – 2 miejsce, Olivia Korpacz reprezentantka klas 5 – 2 miejsce, również 2 miejsce wywalczył Mikołaj Błachnio z klasy 7, a w kategorii liceum triumfował Karol Koszorz zdobywając 1 miejsce.

W międzynarodowym i prestiżowym konkursie „Być Polakiem” wyróżnienia w XV edycji konkursu literackiego otrzymali:
Lena Kolasińska i Karol Koszorz.

Wszystkim laureatom – serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! Organizatorom dziękujemy za zaproszenie do konkursów!

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,