Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego pierwszego tomiku: „Jasna i ciemna strona czerwonego księżyca”.

Kiedy? 2 marca, godzina 19:00

Gdzie? Dom Polski, 20 Fitzwilliam Place, Dublin 2

Wieczór będzie doskonałą okazją do poznania autora, wysłuchania jego wierszy, które okraszone zostaną oprawą muzyczną, dzięki muzykom: Barbarze Grzybek i Pawłowi Waleskiemu /fortepian/ i Piotrowi Czechowskiemu /śpiew, gitara/.

Po części oficjalnej zapraszamy na słodki poczęstunek. Będzie też okazja do zakupu książki naszego młodego poety i zdobycia autografu.

Serdecznie zapraszamy!

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych