Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego pierwszego tomiku: „Jasna i ciemna strona czerwonego księżyca”.

Kiedy? 2 marca, godzina 19:00

Gdzie? Dom Polski, 20 Fitzwilliam Place, Dublin 2

Wieczór będzie doskonałą okazją do poznania autora, wysłuchania jego wierszy, które okraszone zostaną oprawą muzyczną, dzięki muzykom: Barbarze Grzybek i Pawłowi Waleskiemu /fortepian/ i Piotrowi Czechowskiemu /śpiew, gitara/.

Po części oficjalnej zapraszamy na słodki poczęstunek. Będzie też okazja do zakupu książki naszego młodego poety i zdobycia autografu.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny

Inne ciekawe newsy

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i

Wielkanoc w nauczaniu zintegrowanym

Ubiegła sobota upłynęła naszym najmłodszym uczniom na odkrywaniu tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą! Kreatywne Warsztaty Plastyczne: Nasze sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe pracownie artystyczne, gdzie nasi uczniowie mogli