Bal karnawałowy w klasach 2 i 3

„Do bajkowej krainy Jana Brzechwy” przenieśliśmy się w ubiegłą sobotę, dzięki balowi karnawałowemu klas 2 i 3. Było kolorowo, było bardzo pomysłowo i bardzo tanecznie. Choć tancerze wymagający, kadra, na czele z dyrekcją, robiła co mogła by dzieciaki bawiły się doskonale, tańcząc i biorąc udział w grach, i zabawach. Chciałoby się rzec – co to był za bal… 🥰

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka