Bal karnawałowy w klasach 2 i 3

„Do bajkowej krainy Jana Brzechwy” przenieśliśmy się w ubiegłą sobotę, dzięki balowi karnawałowemu klas 2 i 3. Było kolorowo, było bardzo pomysłowo i bardzo tanecznie. Choć tancerze wymagający, kadra, na czele z dyrekcją, robiła co mogła by dzieciaki bawiły się doskonale, tańcząc i biorąc udział w grach, i zabawach. Chciałoby się rzec – co to był za bal… 🥰

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt