Wigilia 2023

Wspaniały spektakl bożonarodzeniowy z przesłaniem, pyszne słodkości, najlepsze paszteciki z barszczem w całym Dublinie, wszystko to i znacznie więcej mieliśmy okazję zobaczyć i posmakować ubiegłej soboty podczas świętowania szkolnej Wigilii.

Tegoroczny spektakl, który otwierał nasze doroczne świętowanie, przygotowany przez Estradę SEN na czele z Panią Joanną Drążewską, oparty był na doskonale znanej wszystkim „Opowieści Wigilijnej”. Nasi młodzi aktorzy doskonale poradzili sobie ze swoimi rolami, które przeplatane były występami tanecznymi i instrumentalnymi naszych niezwykle uzdolnionych artystów.

Po części artystycznej, każdy z zaproszonych gości wraz z naszymi uczniami i kadrą mógł skosztować pyszności, które pokrywały stół wigilijny. Za każde ciasto – serdecznie dziękujemy. Fani barszczu wigilijnego i pasztecików, również mieli swoje stanowisko, gdzie ekipa świętego Mikołaja rozdawała ten świąteczny przysmak.

W trakcie Wigilii rozstrzygnięty został również konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Zwyciężyło rodzeństwo Orzeł. Gratulujemy, a sklepowi MROZ.ie Exclusive serdecznie dziękujemy za podarowanie vouchera na kwotę €100.

Z tego miejsca chcieliśmy podziękować za wspaniały czas, za wspólne świętowanie i życzyć wszystkim wspaniałych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.

Bądźcie zdrowi!

GALERIA

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła