Szkolna Wigilia 2023

Zapraszamy Was drodzy Rodzice wraz z najbliższymi 16 grudnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wigilijny połączony ze świątecznym poczęstunkiem.

🎄Zajęcia w tym dniu kończymy o godzinie 13.00 w budynkach St. Oliver i St. Malachy’s, o godzinie 13.15 w budynku New Cross. Od godziny 13.30

🎄Po godzinie 13.30 godzinie uczniowie pozostają pod opieką Rodziców.

🎄Zgodnie z tradycją prosimy o upieczenie ciast i przyniesienie ich rano w dzień szkolnej Wigilii do pokoju nauczycielskiego w każdym z 3 budynków.

🎄Sekretariat w dniu 16 grudnia będzie nieczynny. Parking przy budynku New Cross College jest obszerny, w przypadku braku miejsca prosimy o parkowanie w bocznych uliczkach bądź na terenie szpitala (parking płatny).

🎄Konkurs na najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie przygotowanym specjalnie na nadchodzące Boże Narodzenie – konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Materiał i format – dowolny. Na szopki czekamy do 16 grudnia (szopki dostarczamy do pokoju nauczycielskiego w budynku New Cross College do godziny 10.00).

🎄Na zwycięskie 3 pierwsze miejsca czekają atrakcyjne nagrody:

➡Voucher do restauracji Siam Thai Rathmines na kwotę €120,

➡Voucher na zakupy w sklepie Mróz na kwotę €100,

➡2 bilety do Abbey Theater na nadchodzący spektakl lub wydarzenie, ważny 6 miesięcy.

Zapraszamy!

Season’s greetings scene. Top-view of boxes tied with bows, Christmas decorations, balls, rustic star, holly berries, frosty spruce branches, confetti on green backdrop, perfect for messages or promo

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt