Szkolna Wigilia 2023

Zapraszamy Was drodzy Rodzice wraz z najbliższymi 16 grudnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wigilijny połączony ze świątecznym poczęstunkiem.

🎄Zajęcia w tym dniu kończymy o godzinie 13.00 w budynkach St. Oliver i St. Malachy’s, o godzinie 13.15 w budynku New Cross. Od godziny 13.30

🎄Po godzinie 13.30 godzinie uczniowie pozostają pod opieką Rodziców.

🎄Zgodnie z tradycją prosimy o upieczenie ciast i przyniesienie ich rano w dzień szkolnej Wigilii do pokoju nauczycielskiego w każdym z 3 budynków.

🎄Sekretariat w dniu 16 grudnia będzie nieczynny. Parking przy budynku New Cross College jest obszerny, w przypadku braku miejsca prosimy o parkowanie w bocznych uliczkach bądź na terenie szpitala (parking płatny).

🎄Konkurs na najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie przygotowanym specjalnie na nadchodzące Boże Narodzenie – konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Materiał i format – dowolny. Na szopki czekamy do 16 grudnia (szopki dostarczamy do pokoju nauczycielskiego w budynku New Cross College do godziny 10.00).

🎄Na zwycięskie 3 pierwsze miejsca czekają atrakcyjne nagrody:

➡Voucher do restauracji Siam Thai Rathmines na kwotę €120,

➡Voucher na zakupy w sklepie Mróz na kwotę €100,

➡2 bilety do Abbey Theater na nadchodzący spektakl lub wydarzenie, ważny 6 miesięcy.

Zapraszamy!

Season’s greetings scene. Top-view of boxes tied with bows, Christmas decorations, balls, rustic star, holly berries, frosty spruce branches, confetti on green backdrop, perfect for messages or promo

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka