Publikacje w Cogito dla Polonii

Kolejna publikacja naszych uczniów – tym razem z klasy 7 – Philipa i Zosi, których artykuły ukazały się w Cogito dla Polonii! Bardzo serdecznie polecamy lekturę naszych młodych aspirujących uczniów. Philip opisał wzruszającą historię swojego dziadka, Zosia udzieliła natomiast wywiadu w związku z konkursem fotograficznym, którego została laureatką, a jej zdjęcie zostało nagrodzone. Wspaniale jest obserwować sukcesy i rozwój uczniów naszej szkoły!

Artykuł

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka