Publikacje w Cogito dla Polonii

Kolejna publikacja naszych uczniów – tym razem z klasy 7 – Philipa i Zosi, których artykuły ukazały się w Cogito dla Polonii! Bardzo serdecznie polecamy lekturę naszych młodych aspirujących uczniów. Philip opisał wzruszającą historię swojego dziadka, Zosia udzieliła natomiast wywiadu w związku z konkursem fotograficznym, którego została laureatką, a jej zdjęcie zostało nagrodzone. Wspaniale jest obserwować sukcesy i rozwój uczniów naszej szkoły!

Artykuł

Inne ciekawe newsy

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i

Wielkanoc w nauczaniu zintegrowanym

Ubiegła sobota upłynęła naszym najmłodszym uczniom na odkrywaniu tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą! Kreatywne Warsztaty Plastyczne: Nasze sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe pracownie artystyczne, gdzie nasi uczniowie mogli