Publikacje w Cogito dla Polonii

Kolejna publikacja naszych uczniów – tym razem z klasy 7 – Philipa i Zosi, których artykuły ukazały się w Cogito dla Polonii! Bardzo serdecznie polecamy lekturę naszych młodych aspirujących uczniów. Philip opisał wzruszającą historię swojego dziadka, Zosia udzieliła natomiast wywiadu w związku z konkursem fotograficznym, którego została laureatką, a jej zdjęcie zostało nagrodzone. Wspaniale jest obserwować sukcesy i rozwój uczniów naszej szkoły!

Artykuł

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła