3 klasa czyta przedszkolakom

Wspaniała inicjatywa czytelnicza miała miejsce w przedszkolu w ubiegłą sobotę. Klasa 3A na czele z wychowawczynią Iloną Orzeł wybrała się do przedszkolaków, by im poczytać. Korzyści były tutaj obustronne, maluszki mogły posłuchać nie tylko opowieści z bajek, ale zobaczyć, jak wspaniale jest umieć czytać, co już w niedalekiej przyszłości przed nimi. Dla trzecioklasistów z kolei była to doskonała lekcja czytania w praktyce i że ciężka praca jaką wykonują podczas lekcji, przynosi wspaniałe efekty.

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Listopad w klasach 2

Listopad w klasach 2 był bardzo intensywny, ale przede wszystkim wyjątkowo patriotyczny. Wystartowaliśmy z „Legendą o powstaniu Państwa Polskiego”. Uczniowie nie tylko zapoznali się z historią o Lechu, Czechu i

Wycieczka do Irish Workhouse Centre – Portumna

Temat Wielkiego głodu w Irlandii nasi uczniowie przerabiają bardzo wnikliwie w szkole irlandzkiej, w naszej szkole poznają polskiego bohatera – Pawła Edmunda Strzeleckiego, który miał ogromny wpływ na uratowanie około