3 klasa czyta przedszkolakom

Wspaniała inicjatywa czytelnicza miała miejsce w przedszkolu w ubiegłą sobotę. Klasa 3A na czele z wychowawczynią Iloną Orzeł wybrała się do przedszkolaków, by im poczytać. Korzyści były tutaj obustronne, maluszki mogły posłuchać nie tylko opowieści z bajek, ale zobaczyć, jak wspaniale jest umieć czytać, co już w niedalekiej przyszłości przed nimi. Dla trzecioklasistów z kolei była to doskonała lekcja czytania w praktyce i że ciężka praca jaką wykonują podczas lekcji, przynosi wspaniałe efekty.

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych