XI Olimpiada Szkół Polonijnych

Olimpiada! Olimpiada! Olimpiada!Miło nam zaprosić polonijne szkoły z całej Irlandii do udziału w XI Olimpiadzie Szkół Polonijnych. Wracamy do formuły stacjonarnej! Polonijne szkoły ze świata zapraszamy do udziału w konkursach: literackim, poetyckim, plastycznym i fotograficznym. Olimpiada w tym roku odbywa się w dwóch formatach:[end] ➡️ Format pierwszy: prace literackie, poetyckie, plastyczne i fotograficzne wysyłane pocztą elektroniczną do organizatora.➡️ Format drugi: konkurs ortograficzny, historia, geografia i matematyka odbywają się w Polskiej Szkole SEN w Dublinie.Szczegóły na stronie i w prezentacji. ➡️ Link do strony Olimpiady: https://www.szkolasen.com/info.php?id=57, gdzie umieszczony został m.in. regulamin.➡️ Link do prezentacji: https://www.szkolasen.com/pliki/Olimpiada_prezentacja.pdf ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych konkurencji, kategorii wiekowych, zagadnień, tematów i harmonogramu. Wczoraj wysłaliśmy również e-mail do szkół, które do tej pory brały udział w Olimpiadzie.Zapraszamy!

Inne ciekawe newsy

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny