IX OLimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

W ubiegłą sobotę nasi uczniowie sprawdzali swoją wiedzę w konkurencjach naukowych naszej corocznej Olimpiady. I choć różni się ona od tych, które dobrze znamy, daje nam tyle samo satysfakcji! Dzielni zawodnicy wzięli udział w takich konkurencjach naukowych, jak Wiedza o Polsce i wiedza o sławnych Polakach, konkurs ortograficzny, literacki, poetycki, matematyka, geografia i historia. [end] Czekamy teraz na dwie kolejne odsłony naszej Olimpiady, już w najbliższą sobotę bowiem będą walczyć w tych samych konkurencjach uczniowie ze Szkół Polonijnych z całego świata, a 5 czerwca na terenach zielonych spotkamy się na olimpiadzie sportowej. Tego samego dnia zostaną wyłonieni zwycięzcy! Powodzenia i dziękujemy, że bawicie się z nami!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i