Olimpiada klas 3

Drodzy rodzice klas 3 przed Wami relacja z Olimpiady klas 3, która odbyła się tydzień temu. Tekst napisała uczennica klasy 3E – Lena. „W sobotę w szkole uczyliśmy się o sportach zimowych. Wymienialiśmy różne zimowe dyscypliny sportowe. Jest ich bardzo wiele. Później odbyła się olimpiada klas trzecich. Najpierw musieliśmy przeskoczyć przez płotki, slalomem ominąć pachołki i mieliśmy trzy kulki, żeby rzucić do celu. [end]Potem znaleźliśmy partnera i jeden z nich musiał wejść do kartonu i to były nasze saneczki, a druga osoba pchała. Później dostaliśmy deski, które były nartami i biegaliśmy na nich. Na koniec graliśmy w hokeja, mieliśmy deskę–kij i musieliśmy trafić kulką do bramki, żeby zdobyć gola. Nasza klasa zdobyła pierwsze miejsce i złoty medal. Bardzo się cieszę, że wygraliśmy”. Zapraszamy do galerii, by obejrzeć fotorelację z tego wydarzenia.

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto