Olimpiada klas 3

Drodzy rodzice klas 3 przed Wami relacja z Olimpiady klas 3, która odbyła się tydzień temu. Tekst napisała uczennica klasy 3E – Lena. „W sobotę w szkole uczyliśmy się o sportach zimowych. Wymienialiśmy różne zimowe dyscypliny sportowe. Jest ich bardzo wiele. Później odbyła się olimpiada klas trzecich. Najpierw musieliśmy przeskoczyć przez płotki, slalomem ominąć pachołki i mieliśmy trzy kulki, żeby rzucić do celu. [end]Potem znaleźliśmy partnera i jeden z nich musiał wejść do kartonu i to były nasze saneczki, a druga osoba pchała. Później dostaliśmy deski, które były nartami i biegaliśmy na nich. Na koniec graliśmy w hokeja, mieliśmy deskę–kij i musieliśmy trafić kulką do bramki, żeby zdobyć gola. Nasza klasa zdobyła pierwsze miejsce i złoty medal. Bardzo się cieszę, że wygraliśmy”. Zapraszamy do galerii, by obejrzeć fotorelację z tego wydarzenia.

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych