Zakończenie roku licealistów

Dzisiaj nasi szanowni licealiści piszą maturę z języka polskiego na irlandzkim egzaminie dojrzałości i jako szkoła nie możemy być bardziej dumni, że dotrwali, że byli z nami przez te wszystkie lata a teraz są maturzystami! W ubiegłą sobotę oficjalnie i uroczyście ich pożegnaliśmy, nigdy nie mieliśmy aż tak wielu maturzystów w całej historii szkoły! Nie obyło się bez łez wzruszenia i nostalgii.[end]W ubiegłą sobotę również dla tej samej młodzieży, troje uczniów: Martyna, Stasiu i Kacper, zaprezentowali swój udział w tegorocznym Erasmusie na Łotwie, tak by ich zachęcić do niezwalniania w pędzie po wiedzę ;)Gratulujemy Wam jeszcze raz i życzymy powodzenia na maturze!

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego