Zakończenie roku licealistów

Dzisiaj nasi szanowni licealiści piszą maturę z języka polskiego na irlandzkim egzaminie dojrzałości i jako szkoła nie możemy być bardziej dumni, że dotrwali, że byli z nami przez te wszystkie lata a teraz są maturzystami! W ubiegłą sobotę oficjalnie i uroczyście ich pożegnaliśmy, nigdy nie mieliśmy aż tak wielu maturzystów w całej historii szkoły! Nie obyło się bez łez wzruszenia i nostalgii.[end]W ubiegłą sobotę również dla tej samej młodzieży, troje uczniów: Martyna, Stasiu i Kacper, zaprezentowali swój udział w tegorocznym Erasmusie na Łotwie, tak by ich zachęcić do niezwalniania w pędzie po wiedzę ;)Gratulujemy Wam jeszcze raz i życzymy powodzenia na maturze!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a