Bal rodziców 2018

Niech żyje bal, chciałoby się rzec. Niestety wszystko, co piękne kiedyś skończyć się musi. I tak za nami 8 bal dla rodziców i nauczycieli Polskiej Szkoły SEN. W tym roku wyjątkowy, bo tematyczny. Każdy uczestnik miał za zadanie przywdziać kostium z lat 20, 30 – tych. Wszyscy spisali się na medal, koncertowo można powiedzieć. Piórka, cygaretki, pończochy, perły, kapelusze a nawet prawdziwy rewolwer, to tylko niektóre z elementów przebrania naszych balowiczów. [end]Do tego doliczcie muzykę z epoki, w wykonaniu zespołu The Hunters, wspaniałe przekąski Monika`s Catering i macie pełny obraz wyśmienitego balu. W trakcie imprezy odśpiewaliśmy 100 lat dla naszej ukochanej Pani Małgosi, pożegnaliśmy równie wspaniałą i nieocenioną Anię Zych Jaros, która udaje się do Ojczyzny /będziemy tęsknić!/. Byle do następnego balu!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i