Bal rodziców 2018

Niech żyje bal, chciałoby się rzec. Niestety wszystko, co piękne kiedyś skończyć się musi. I tak za nami 8 bal dla rodziców i nauczycieli Polskiej Szkoły SEN. W tym roku wyjątkowy, bo tematyczny. Każdy uczestnik miał za zadanie przywdziać kostium z lat 20, 30 – tych. Wszyscy spisali się na medal, koncertowo można powiedzieć. Piórka, cygaretki, pończochy, perły, kapelusze a nawet prawdziwy rewolwer, to tylko niektóre z elementów przebrania naszych balowiczów. [end]Do tego doliczcie muzykę z epoki, w wykonaniu zespołu The Hunters, wspaniałe przekąski Monika`s Catering i macie pełny obraz wyśmienitego balu. W trakcie imprezy odśpiewaliśmy 100 lat dla naszej ukochanej Pani Małgosi, pożegnaliśmy równie wspaniałą i nieocenioną Anię Zych Jaros, która udaje się do Ojczyzny /będziemy tęsknić!/. Byle do następnego balu!

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego