Spotkanie z pisarką Małgorzatą Piekarską

W najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie z pisarką Małgorzatą Piekarską, autorką „Klasy Pani Czajki”, absolutnego hitu wśród naszych uczniów. Spotkanie rozpocznie się od godziny 12:45 w szkole irlandzkiej. Przed i w trakcie spotkania do kupienia książki i audiobooki.Parę słów o samej pisarce: autorka książek dla dzieci i młodzieży, których akcja rozgrywa się na Saskiej Kępie, gdzie sama mieszka i skąd pochodzą jej przodkowie. [end]Opublikowała dokumentalną książkę „Dziewiętnastoletni marynarz” – zbiór listów ze Szkoły Morskiej w Tczewie pisanych przez jej stryjecznego dziadka Zbigniewa Piekarskiego oraz do spółki z nieżyjącym ojcem Maciejem Piekarskim poświęconą zagładzie Zamojszczyzny w czasie II wojny światowej książkę w formie osobistego reportażu pt. „Syn dwóch matek”.Dla chcących więcej informacji na temat pisarki polecamy stronę: piekarska.com.plZapraszamy na spotkanie!

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych