Spotkanie z pisarką Małgorzatą Piekarską

W najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie z pisarką Małgorzatą Piekarską, autorką „Klasy Pani Czajki”, absolutnego hitu wśród naszych uczniów. Spotkanie rozpocznie się od godziny 12:45 w szkole irlandzkiej. Przed i w trakcie spotkania do kupienia książki i audiobooki.Parę słów o samej pisarce: autorka książek dla dzieci i młodzieży, których akcja rozgrywa się na Saskiej Kępie, gdzie sama mieszka i skąd pochodzą jej przodkowie. [end]Opublikowała dokumentalną książkę „Dziewiętnastoletni marynarz” – zbiór listów ze Szkoły Morskiej w Tczewie pisanych przez jej stryjecznego dziadka Zbigniewa Piekarskiego oraz do spółki z nieżyjącym ojcem Maciejem Piekarskim poświęconą zagładzie Zamojszczyzny w czasie II wojny światowej książkę w formie osobistego reportażu pt. „Syn dwóch matek”.Dla chcących więcej informacji na temat pisarki polecamy stronę: piekarska.com.plZapraszamy na spotkanie!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure