Wielkanoc folklorem malowana

Wielkanoc to czas nie tylko religijnych refleksji, ale także radości, twórczej zabawy i wspólnoty. W naszej szkole, jak co roku, uczniowie i nauczyciele przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które nie tylko celebruje tradycje związane z Wielkanocą, ale również integruje społeczność szkolną.

W tym roku nasze przedstawienie, zatytułowane „Wielkanoc folklorem malowana” zgromadziła rodziców, nauczycieli, uczniów i zaproszonych gości w sali teatralnej New Cross College.

Podczas kilku tygodni intensywnych przygotowań, uczniowie wraz z nauczycielami pracowali nad scenariuszem, kostiumami, scenografią i oprawą muzyczną, aby stworzyć niezapomniany wielkanocny spektakl.

Na scenie zobaczyliśmy nie tylko tradycyjne wielkanocne, które zaprezentowali uczniowie klas 4-liceum, ale także folklorystyczne tańce w wykonaniu wspaniałego zespołu Polish Folk Dance Group Koniczyna.

Po zakończeniu spektaklu, wszyscy uczestnicy mieli okazję spotkać się przy wielkanocnym stole, gdzie mogli podzielić się wrażeniami, delektować się świątecznymi wypiekami, za które ogromnie dziękujemy wszystkim rodzicom, oraz kontynuować wspólną radość i rozmowy. Na „deser” każdy mógł skosztować wielkanocnego żurku, który przygotował dla nas Zarząd Polskiej Szkoły SEN oraz Rada Rodziców, a składniki na niego ufundował Goltfood❤

Dziękujemy za Waszą obecność ❤

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i

Wielkanoc w nauczaniu zintegrowanym

Ubiegła sobota upłynęła naszym najmłodszym uczniom na odkrywaniu tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą! Kreatywne Warsztaty Plastyczne: Nasze sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe pracownie artystyczne, gdzie nasi uczniowie mogli