Wielkanoc folklorem malowana

Wielkanoc to czas nie tylko religijnych refleksji, ale także radości, twórczej zabawy i wspólnoty. W naszej szkole, jak co roku, uczniowie i nauczyciele przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które nie tylko celebruje tradycje związane z Wielkanocą, ale również integruje społeczność szkolną.

W tym roku nasze przedstawienie, zatytułowane „Wielkanoc folklorem malowana” zgromadziła rodziców, nauczycieli, uczniów i zaproszonych gości w sali teatralnej New Cross College.

Podczas kilku tygodni intensywnych przygotowań, uczniowie wraz z nauczycielami pracowali nad scenariuszem, kostiumami, scenografią i oprawą muzyczną, aby stworzyć niezapomniany wielkanocny spektakl.

Na scenie zobaczyliśmy nie tylko tradycyjne wielkanocne, które zaprezentowali uczniowie klas 4-liceum, ale także folklorystyczne tańce w wykonaniu wspaniałego zespołu Polish Folk Dance Group Koniczyna.

Po zakończeniu spektaklu, wszyscy uczestnicy mieli okazję spotkać się przy wielkanocnym stole, gdzie mogli podzielić się wrażeniami, delektować się świątecznymi wypiekami, za które ogromnie dziękujemy wszystkim rodzicom, oraz kontynuować wspólną radość i rozmowy. Na „deser” każdy mógł skosztować wielkanocnego żurku, który przygotował dla nas Zarząd Polskiej Szkoły SEN oraz Rada Rodziców, a składniki na niego ufundował Goltfood❤

Dziękujemy za Waszą obecność ❤

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła