Wsparcie ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki

Miło nam poinformować, że Instytut Rozwoju Języka Polskiego ze środków Ministra Edukacji i Nauki, a za pośrednictwem Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” im. Jana Olszewskiego im. Jana Olszewskiego przyznał naszej szkole środki w ramach konkursu pod nazwą: „Wspieranie edukacji polonijnej i polskiej poza granicami Polski 2023”, czyli na utrzymanie placówek oświatowych, w kwocie 81200,00 złotych.

Środki zostaną przeznaczone na częściowe pokrycie kosztu wynajęcia trzech budynków szkolnych – czynsz wraz z opłatami eksploatacyjnymi.

Dziękujemy Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” im. Jana Olszewskiego za wsparcie naszej szkoły!

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła