Wsparcie ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki

Miło nam poinformować, że Instytut Rozwoju Języka Polskiego ze środków Ministra Edukacji i Nauki, a za pośrednictwem Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” im. Jana Olszewskiego im. Jana Olszewskiego przyznał naszej szkole środki w ramach konkursu pod nazwą: „Wspieranie edukacji polonijnej i polskiej poza granicami Polski 2023”, czyli na utrzymanie placówek oświatowych, w kwocie 81200,00 złotych.

Środki zostaną przeznaczone na częściowe pokrycie kosztu wynajęcia trzech budynków szkolnych – czynsz wraz z opłatami eksploatacyjnymi.

Dziękujemy Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” im. Jana Olszewskiego za wsparcie naszej szkoły!

Inne ciekawe newsy

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny