Pasowanie klas pierwszych

Pasowanie klas pierwszych – za nami! Oficjalnie nasi pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów Polskiej Szkoły SEN. Rodzice, opiekunowie, babcie, ciocie i dziadkowie ze łzami wzruszenia słuchali słów przysięgi naszych pierwszaków, którzy przebrani za bajkowe postaci, pomimo wymagającej choreografii, bawili się doskonale. Były tańce, były piosenki, bała drama – a wszystko to, za sprawą naszej Joanny Drążewskiej, która przygotowała scenariusz oraz wspaniałą scenografię na ten wyjątkowy dzień. Do pomocy oczywiście miała wróżki w osobach wychowawczyń klas pierwszych Pani Weroniki Butrym-Nikadon, Anny Anczyk i Anety Tajkowskiej. Na scenie Panie wspomagane były przez Panią Dyrektor Anetę „Królową” Zawacką-Uveges i uczennice klas starszych, które uczęszczają na fakultety estradowe,a które kryły się pod kostiumami papug.

Uroczystość zaprzysiężenia pierwszaków została uświetniona obecnością Konsula RP Macieja Wójcika.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe breloczki ze swoim imieniem, a także dyplomy. A na koniec był słodki poczęstunek dla wszystkich.

FOTORELACJA

FILM

Inne ciekawe newsy

Moja Mamo, Kocham Cię

Drogie Mamy  Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

Najmłodsi uczniowie wyruszyli na wycieczkę!

Nasi najmłodsi uczniowie — od przedszkola po klasę 1 — wyruszyli dziś na wycieczkę! Pogoda dopisuje, a przed nimi dzień pełen przygód i radości. Życzymy im pięknych chwil!   FOTORELACJA

V Olimpiada Ortograficzna „Chyża Sówka”

W ubiegłą sobotę odbył się finał V Olimpiady Ortograficznej „Chyża Sówka” zorganizowany przez Polską Sobotnią Szkołę im. Wisławy Szymborskiej w Greys, pod honorowym patronatem prof. Jerzego Bralczyka oraz dr Lucyny