Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są:

Fakultety do wyboru:

➡ St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub Lego. Skrzaty

➡St. Malachy’s – klasy 1-3: plastyka, sport, piłka nożna, klub Lego, kuźnia talentów.

➡New Cross College – klasy 4-8, liceum i Kurs Maturalny: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, klub Lego, Estrada Sen, foto i video połączone z warsztatami dziennikarskimi, warsztaty chemiczne (stratują w październiku) kuźnia talentów, plastyka.

Ponadto na terenie naszej szkoły działają odpłatne inicjatywy zewnętrzne w postaci:

➡ Harcerstwo (budynek St. Oliver – „Skrzaty”, New Cross College Zuchy i ), e-mail: beata.westfal@zhp.ie

➡ Klub Żeglarski, e-mail: info@pzwi.org

A fotorelację do tego posta przygotowały uczennice z fakultetów foto-video – Zosia i Martyna.

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka

Lekcja historii o Powstaniu Warszawskim

Historia Powstania Warszawskiego jest trudnym i bolesnym tematem dla nas Polaków, a przekazanie go we właściwy sposób uczniom polonijnym wymaga przygotowania i odpowiednich narzędzi pedagogicznych. Tu z pomocą przyszła nam