Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są:

Fakultety do wyboru:

➡ St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub Lego. Skrzaty

➡St. Malachy’s – klasy 1-3: plastyka, sport, piłka nożna, klub Lego, kuźnia talentów.

➡New Cross College – klasy 4-8, liceum i Kurs Maturalny: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, klub Lego, Estrada Sen, foto i video połączone z warsztatami dziennikarskimi, warsztaty chemiczne (stratują w październiku) kuźnia talentów, plastyka.

Ponadto na terenie naszej szkoły działają odpłatne inicjatywy zewnętrzne w postaci:

➡ Harcerstwo (budynek St. Oliver – „Skrzaty”, New Cross College Zuchy i ), e-mail: beata.westfal@zhp.ie

➡ Klub Żeglarski, e-mail: info@pzwi.org

A fotorelację do tego posta przygotowały uczennice z fakultetów foto-video – Zosia i Martyna.

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt