Wyróżnieni w konkursie „Być Polakiem”

Nasi uczniowie, jak co roku wzięli udział w prestiżowym, międzynarodowym Konkurs „Być Polakiem” i również, jak co roku otrzymali wyróżnienia!

Tegoroczni laureaci to:

W grupie I /wiek 6-9 lat/ wyróżnienie II stopnia w konkursie plastycznym „Polska okiem i pędzlem podróżnika – reportera” otrzymała Olivia Podstawny. Wyróżnienie III stopnia otrzymały: Hanna Burchardt, Nadia Bacenga i Sophie Kumar /której zdjęcia publikujemy na naszej stronie/.

W konkursie literackim w grupie II /110-13 lat/ pt. „Przygoda jaką przeżyłem/am lub chciałabym/chciałbym przeżyć w Polsce” laureatem został Andrzej Kowalski.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że tak pięknie reprezentujecie naszą szkołę!!!