Wyróżnieni w konkursie „Być Polakiem”

Nasi uczniowie, jak co roku wzięli udział w prestiżowym, międzynarodowym Konkurs „Być Polakiem” i również, jak co roku otrzymali wyróżnienia!

Tegoroczni laureaci to:

W grupie I /wiek 6-9 lat/ wyróżnienie II stopnia w konkursie plastycznym „Polska okiem i pędzlem podróżnika – reportera” otrzymała Olivia Podstawny. Wyróżnienie III stopnia otrzymały: Hanna Burchardt, Nadia Bacenga i Sophie Kumar /której zdjęcia publikujemy na naszej stronie/.

W konkursie literackim w grupie II /110-13 lat/ pt. „Przygoda jaką przeżyłem/am lub chciałabym/chciałbym przeżyć w Polsce” laureatem został Andrzej Kowalski.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że tak pięknie reprezentujecie naszą szkołę!!!

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów