Wyróżnieni w konkursie „Być Polakiem”

Nasi uczniowie, jak co roku wzięli udział w prestiżowym, międzynarodowym Konkurs „Być Polakiem” i również, jak co roku otrzymali wyróżnienia!

Tegoroczni laureaci to:

W grupie I /wiek 6-9 lat/ wyróżnienie II stopnia w konkursie plastycznym „Polska okiem i pędzlem podróżnika – reportera” otrzymała Olivia Podstawny. Wyróżnienie III stopnia otrzymały: Hanna Burchardt, Nadia Bacenga i Sophie Kumar /której zdjęcia publikujemy na naszej stronie/.

W konkursie literackim w grupie II /110-13 lat/ pt. „Przygoda jaką przeżyłem/am lub chciałabym/chciałbym przeżyć w Polsce” laureatem został Andrzej Kowalski.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że tak pięknie reprezentujecie naszą szkołę!!!

Inne ciekawe newsy

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka

Lekcja historii o Powstaniu Warszawskim

Historia Powstania Warszawskiego jest trudnym i bolesnym tematem dla nas Polaków, a przekazanie go we właściwy sposób uczniom polonijnym wymaga przygotowania i odpowiednich narzędzi pedagogicznych. Tu z pomocą przyszła nam