Wyróżnieni w konkursie „Być Polakiem”

Nasi uczniowie, jak co roku wzięli udział w prestiżowym, międzynarodowym Konkurs „Być Polakiem” i również, jak co roku otrzymali wyróżnienia!

Tegoroczni laureaci to:

W grupie I /wiek 6-9 lat/ wyróżnienie II stopnia w konkursie plastycznym „Polska okiem i pędzlem podróżnika – reportera” otrzymała Olivia Podstawny. Wyróżnienie III stopnia otrzymały: Hanna Burchardt, Nadia Bacenga i Sophie Kumar /której zdjęcia publikujemy na naszej stronie/.

W konkursie literackim w grupie II /110-13 lat/ pt. „Przygoda jaką przeżyłem/am lub chciałabym/chciałbym przeżyć w Polsce” laureatem został Andrzej Kowalski.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że tak pięknie reprezentujecie naszą szkołę!!!

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła