Zakończenie klas 8 i Kursu Maturalnego

Zakończenie roku szkolnego dla klas 8 i kursu maturalnego, to dwie ważne uroczystości, które zdominowały ubiegłą sobotę. Były łzy, były kwiaty, były wzruszenia, ale był również i śmiech. Pożegnania nigdy nie są łatwe, a już na pewno nie uczniów, którzy byli z nami przez wiele, wiele lat. Rekordziści nawet 15 lat! Dziękujemy Wam za tę wspólną podróż, którą mogliśmy sobie przypomnieć dzięki pamiątkowym filmom, pokazującym nam jak szybko ten czas zleciał. Drodzy maturzyści, na zawsze już jesteście częścią naszej szkoły. Nic tego nie zmieni. Powodzenia na maturze z języka polskiego, dla nas i tak jesteście już dwujęzycznymi bohaterami!

8 klasy z kolei choć kończą pewien etap nauczania, pozostają w naszych murach, mamy nadzieję, na jeszcze 4 lata. Wam również dziękujemy za przetrwanie szkoły podstawowej, za wspaniałe lekcje, Wasze zaangażowanie i …humor. A tego ostatniego mogliśmy doświadczyć oglądając przedstawienie przygotowane przez klasę 8a, w którym jak w soczewce skupił się obraz nas – nauczycieli, widzianych Waszymi oczami.

Dziękujemy Paniom Anicie Rogowskiej i Julicie Górzyńskiej – Brenzak i wszystkim pomagającym tego dnia, za piękne przygotowanie i poprowadzenie zakończenia roku szkolnego! Rodzicom za obecność, a uczniom za to, że jesteście!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i

Wielkanoc w nauczaniu zintegrowanym

Ubiegła sobota upłynęła naszym najmłodszym uczniom na odkrywaniu tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą! Kreatywne Warsztaty Plastyczne: Nasze sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe pracownie artystyczne, gdzie nasi uczniowie mogli