Zakończenie klas 8 i Kursu Maturalnego

Zakończenie roku szkolnego dla klas 8 i kursu maturalnego, to dwie ważne uroczystości, które zdominowały ubiegłą sobotę. Były łzy, były kwiaty, były wzruszenia, ale był również i śmiech. Pożegnania nigdy nie są łatwe, a już na pewno nie uczniów, którzy byli z nami przez wiele, wiele lat. Rekordziści nawet 15 lat! Dziękujemy Wam za tę wspólną podróż, którą mogliśmy sobie przypomnieć dzięki pamiątkowym filmom, pokazującym nam jak szybko ten czas zleciał. Drodzy maturzyści, na zawsze już jesteście częścią naszej szkoły. Nic tego nie zmieni. Powodzenia na maturze z języka polskiego, dla nas i tak jesteście już dwujęzycznymi bohaterami!

8 klasy z kolei choć kończą pewien etap nauczania, pozostają w naszych murach, mamy nadzieję, na jeszcze 4 lata. Wam również dziękujemy za przetrwanie szkoły podstawowej, za wspaniałe lekcje, Wasze zaangażowanie i …humor. A tego ostatniego mogliśmy doświadczyć oglądając przedstawienie przygotowane przez klasę 8a, w którym jak w soczewce skupił się obraz nas – nauczycieli, widzianych Waszymi oczami.

Dziękujemy Paniom Anicie Rogowskiej i Julicie Górzyńskiej – Brenzak i wszystkim pomagającym tego dnia, za piękne przygotowanie i poprowadzenie zakończenia roku szkolnego! Rodzicom za obecność, a uczniom za to, że jesteście!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *