Wycieczka klas 2 do Clara Lara FunPark

W sobotę 10 czerwca odbyła się wycieczka dla klas drugich do Clara Lara Funpark. Piękna pogoda umożliwiła nam skorzystanie z wszystkich atrakcji, jakie oferuje to wspaniałe miejsce. Były zatem wspinaczki, skoki do wody, kajaki, gokarty, zjeżdżalnie, wspaniale spędzony wspólnie czas. Cóż można chcieć więcej? ?

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych