Dzień dziecka 2023

Nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszej pogody niż ta, którą mieliśmy w ubiegłą sobotę do świętowania najpiękniejszego dnia w roku, czyli Dnia Dziecka!

Przez cały dzień nasi uczniowie ze wszystkich trzech budynków brali udział w turniejach międzyklasowych, a konkurencje w ramach turnieju były podstępne! Był między innymi bieg z ziemniakiem, bieg z wodą, kolejka z hula hop, turniej siatkówki. Dla najmłodszych i szkoły podstawowej stworzyliśmy stacje, gdzie mogli bawić się m.in. w cuiciubabkę, tworzenie play doh, gdzie odbywał się bieg z przeszkodami, skakanie w workach, gra w zbijaka, bilard nożny. Nie zabrakło też rozrywki, jak dmuchańce, dyskoteka, bańki mydlane.

Dla osłody i ochłody po tych trudach i wysiłku fizycznym były lody, które zasponsorowała naszym uczniom firma RentCars.pl.

A j jak już dzieciaki zgłodniały do dyspozycji mieli sklepik, kawiarenkę oraz grilla przygotowanego przez Zarząd Szkoły SEN, na którego pieczywo oraz kiełbasę zasponsorował MROZ.ie Exclusive (Dublin).

O godzinie 13.00 rozegrał się Turniej Rodzinny, który z kolei zasponsorowała Polish Embassy Dublin. Do walki o puchar stanęło aż 6 drużyn, ale zwycięska rodzina mogła być tylko jedna i została nią rodzina Ważeńskich. Na miejscu drugim znalazła się rodzina Kubiak, a trzecie zajęła rodzina Ostasz. 4 miejsce wywalczyła rodzina Krakowiak. Gratulujemy.

Po godzinie 14.30 do wspólnego świętowania zaprosiliśmy rodziców i opiekunów naszych uczniów – wystarczy tylko powiedzieć – grill pękał w szwach! Dziękujemy za Waszą obecność drodzy rodzice i za to, że Pan Jarek z ekipą mieli pełne ręce roboty!

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła