Dzień dziecka 2023

Nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszej pogody niż ta, którą mieliśmy w ubiegłą sobotę do świętowania najpiękniejszego dnia w roku, czyli Dnia Dziecka!

Przez cały dzień nasi uczniowie ze wszystkich trzech budynków brali udział w turniejach międzyklasowych, a konkurencje w ramach turnieju były podstępne! Był między innymi bieg z ziemniakiem, bieg z wodą, kolejka z hula hop, turniej siatkówki. Dla najmłodszych i szkoły podstawowej stworzyliśmy stacje, gdzie mogli bawić się m.in. w cuiciubabkę, tworzenie play doh, gdzie odbywał się bieg z przeszkodami, skakanie w workach, gra w zbijaka, bilard nożny. Nie zabrakło też rozrywki, jak dmuchańce, dyskoteka, bańki mydlane.

Dla osłody i ochłody po tych trudach i wysiłku fizycznym były lody, które zasponsorowała naszym uczniom firma RentCars.pl.

A j jak już dzieciaki zgłodniały do dyspozycji mieli sklepik, kawiarenkę oraz grilla przygotowanego przez Zarząd Szkoły SEN, na którego pieczywo oraz kiełbasę zasponsorował MROZ.ie Exclusive (Dublin).

O godzinie 13.00 rozegrał się Turniej Rodzinny, który z kolei zasponsorowała Polish Embassy Dublin. Do walki o puchar stanęło aż 6 drużyn, ale zwycięska rodzina mogła być tylko jedna i została nią rodzina Ważeńskich. Na miejscu drugim znalazła się rodzina Kubiak, a trzecie zajęła rodzina Ostasz. 4 miejsce wywalczyła rodzina Krakowiak. Gratulujemy.

Po godzinie 14.30 do wspólnego świętowania zaprosiliśmy rodziców i opiekunów naszych uczniów – wystarczy tylko powiedzieć – grill pękał w szwach! Dziękujemy za Waszą obecność drodzy rodzice i za to, że Pan Jarek z ekipą mieli pełne ręce roboty!

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *