Dwudniowa wycieczka do Carlingford

Słońce, wspaniałe krajobrazy, cudowny park rozrywki i ponad setka uczniów, którzy świetnie bawili się podczas dwudniowej wycieczki do Carlingford Adventure Centre, tak właśnie upłynął nam ostatni weekend!

Całą sobotę spędziliśmy w części parku, która nazywa się Skypark i dedykowana jest aktywnościom związanym z wspinaniem się, zjeżdżaniem na linach, bieganiem po labiryncie, walką na łuki czy jeżdżeniem kolejką.

Wieczorem po obiadokolacji mieliśmy przewidziane ognisko, na którym piekliśmy marshmallows i śpiewaliśmy sto lat dla jubilata Manuela.

W niedzielę spacerowaliśmy po pięknej okolicy, w której znajduje się średniowieczne miasteczko oraz dwunastowieczny zamek. Odpoczywaliśmy również nad morzem w parku, w którym można było przeczytać wiele lokalnych legend. I zakuć uczniów w dyby ?

Na terenie zielonym tuż przed odjazdem autokarów graliśmy w gumę, badmintona, siatkówkę, piłkę i tańczyliśmy macarenę!

Pogoda nam dopisała, dobre humory również, a miasteczko Carlingford nas oczarowało!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *