Dwudniowa wycieczka do Carlingford

Słońce, wspaniałe krajobrazy, cudowny park rozrywki i ponad setka uczniów, którzy świetnie bawili się podczas dwudniowej wycieczki do Carlingford Adventure Centre, tak właśnie upłynął nam ostatni weekend!

Całą sobotę spędziliśmy w części parku, która nazywa się Skypark i dedykowana jest aktywnościom związanym z wspinaniem się, zjeżdżaniem na linach, bieganiem po labiryncie, walką na łuki czy jeżdżeniem kolejką.

Wieczorem po obiadokolacji mieliśmy przewidziane ognisko, na którym piekliśmy marshmallows i śpiewaliśmy sto lat dla jubilata Manuela.

W niedzielę spacerowaliśmy po pięknej okolicy, w której znajduje się średniowieczne miasteczko oraz dwunastowieczny zamek. Odpoczywaliśmy również nad morzem w parku, w którym można było przeczytać wiele lokalnych legend. I zakuć uczniów w dyby ?

Na terenie zielonym tuż przed odjazdem autokarów graliśmy w gumę, badmintona, siatkówkę, piłkę i tańczyliśmy macarenę!

Pogoda nam dopisała, dobre humory również, a miasteczko Carlingford nas oczarowało!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych