Przedszkole zdobywa medale

Gdy nasi starsi koledzy zdobywali medale podczas XII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, Słoneczka i Krasnoludki w nauce przez zabawę również zdobyły swój medal. Były mistrzami w nazywaniu owoców, wypełnianiu kart pracy z „Bawię się i uczę”, czytaniu samogłosek, tworzeniu kreatywnych prac plastycznych, krojeniu owoców, rysowaniu kredą, tańcu. Brawa dla każdego przedszkolaka?❤☀

Wasze Panie są z Was bardzo dumne i dla nas jesteście na podium olimpijskim każdej soboty.

Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie.

Dzieci i Kadra Przedszkola SEN

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła