Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna! Była nią premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”, którą Pani Julita napisała wraz z uczniami ubiegłorocznej klasy 7a. 16 uczniów wymienionych na okładce książki miało za zadanie napisanie opowiadań opartych na ich własnej wyobraźni, stworzenie światów, które dostępne są tylko po zamknięciu oczu. Czy udało się naszym uczniom wyczarować odległe krainy wyobraźni, przekonacie się kupując tomik opowiadań (kontakt Julita Górzyńska-Brenzak, cena to €10), do czego serdecznie zachęcamy.

Fotorelacja

Inne ciekawe newsy

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *