Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna! Była nią premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”, którą Pani Julita napisała wraz z uczniami ubiegłorocznej klasy 7a. 16 uczniów wymienionych na okładce książki miało za zadanie napisanie opowiadań opartych na ich własnej wyobraźni, stworzenie światów, które dostępne są tylko po zamknięciu oczu. Czy udało się naszym uczniom wyczarować odległe krainy wyobraźni, przekonacie się kupując tomik opowiadań (kontakt Julita Górzyńska-Brenzak, cena to €10), do czego serdecznie zachęcamy.

Fotorelacja

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów