Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna! Była nią premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”, którą Pani Julita napisała wraz z uczniami ubiegłorocznej klasy 7a. 16 uczniów wymienionych na okładce książki miało za zadanie napisanie opowiadań opartych na ich własnej wyobraźni, stworzenie światów, które dostępne są tylko po zamknięciu oczu. Czy udało się naszym uczniom wyczarować odległe krainy wyobraźni, przekonacie się kupując tomik opowiadań (kontakt Julita Górzyńska-Brenzak, cena to €10), do czego serdecznie zachęcamy.