Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna! Była nią premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”, którą Pani Julita napisała wraz z uczniami ubiegłorocznej klasy 7a. 16 uczniów wymienionych na okładce książki miało za zadanie napisanie opowiadań opartych na ich własnej wyobraźni, stworzenie światów, które dostępne są tylko po zamknięciu oczu. Czy udało się naszym uczniom wyczarować odległe krainy wyobraźni, przekonacie się kupując tomik opowiadań (kontakt Julita Górzyńska-Brenzak, cena to €10), do czego serdecznie zachęcamy.

Fotorelacja

Inne ciekawe newsy

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka

Lekcja historii o Powstaniu Warszawskim

Historia Powstania Warszawskiego jest trudnym i bolesnym tematem dla nas Polaków, a przekazanie go we właściwy sposób uczniom polonijnym wymaga przygotowania i odpowiednich narzędzi pedagogicznych. Tu z pomocą przyszła nam