Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna! Była nią premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”, którą Pani Julita napisała wraz z uczniami ubiegłorocznej klasy 7a. 16 uczniów wymienionych na okładce książki miało za zadanie napisanie opowiadań opartych na ich własnej wyobraźni, stworzenie światów, które dostępne są tylko po zamknięciu oczu. Czy udało się naszym uczniom wyczarować odległe krainy wyobraźni, przekonacie się kupując tomik opowiadań (kontakt Julita Górzyńska-Brenzak, cena to €10), do czego serdecznie zachęcamy.

Fotorelacja

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *