Bal wenecki

??Bal wenecki ??– taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne! Nie brakowało również przecudnej urody masek. Impreza była tak udana, że pozazdrościli jej starsi uczniowie – którzy widząc doskonale bawiącą się młodzież zażyczyli sobie podobny bal, zamiast wyjścia do kina! To się nazywa zwrot akcji. Bal w iście weneckim stylu poprowadziła Justyna Kosmulska przy wsparciu wychowawców klas 4 i 5.

Fotorelacja na Facebooku