Bal wenecki

💃🕺Bal wenecki 💃🕺– taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne! Nie brakowało również przecudnej urody masek. Impreza była tak udana, że pozazdrościli jej starsi uczniowie – którzy widząc doskonale bawiącą się młodzież zażyczyli sobie podobny bal, zamiast wyjścia do kina! To się nazywa zwrot akcji. Bal w iście weneckim stylu poprowadziła Justyna Kosmulska przy wsparciu wychowawców klas 4 i 5.

Fotorelacja na Facebooku

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *