Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w skrócie można podsumować długo wyczekiwaną wspólną potańcówkę dla naszych rodziców i nauczycieli. Naszym gościem specjalnym tego wieczoru była nieoceniona Pani Ambasador Anna Sochańska – Ambasador RP w Irlandii. W tym roku bawiliśmy się w Hotelu Carlton w Blanchardstown, który ugościł nas iście po królewsku, pięknym przestronnymi wnętrzami i pysznym jedzeniem. Niesłabnące zainteresowanie parkietem zapewnił nam DJ Greg Wisniewski, którego polecamy z całego serca, jeżeli chcecie

wspaniale się bawić przy klasykach polskiej i światowej muzyki! W trakcie wieczoru nasi sponsorzy warsztatów chemicznych Finance First rozlosowali nagrody dla uczestników balu, co było dodatkową atrakcją. Dziękujemy Wam drodzy rodzice i nauczyciele z całego serca za cudowny wspólnie przetańczony bal na 100 par!

Pełna fotorelacja

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła