Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w skrócie można podsumować długo wyczekiwaną wspólną potańcówkę dla naszych rodziców i nauczycieli. Naszym gościem specjalnym tego wieczoru była nieoceniona Pani Ambasador Anna Sochańska – Ambasador RP w Irlandii. W tym roku bawiliśmy się w Hotelu Carlton w Blanchardstown, który ugościł nas iście po królewsku, pięknym przestronnymi wnętrzami i pysznym jedzeniem. Niesłabnące zainteresowanie parkietem zapewnił nam DJ Greg Wisniewski, którego polecamy z całego serca, jeżeli chcecie

wspaniale się bawić przy klasykach polskiej i światowej muzyki! W trakcie wieczoru nasi sponsorzy warsztatów chemicznych Finance First rozlosowali nagrody dla uczestników balu, co było dodatkową atrakcją. Dziękujemy Wam drodzy rodzice i nauczyciele z całego serca za cudowny wspólnie przetańczony bal na 100 par!

Pełna fotorelacja

Inne ciekawe newsy

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka

Lekcja historii o Powstaniu Warszawskim

Historia Powstania Warszawskiego jest trudnym i bolesnym tematem dla nas Polaków, a przekazanie go we właściwy sposób uczniom polonijnym wymaga przygotowania i odpowiednich narzędzi pedagogicznych. Tu z pomocą przyszła nam