Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w skrócie można podsumować długo wyczekiwaną wspólną potańcówkę dla naszych rodziców i nauczycieli. Naszym gościem specjalnym tego wieczoru była nieoceniona Pani Ambasador Anna Sochańska – Ambasador RP w Irlandii. W tym roku bawiliśmy się w Hotelu Carlton w Blanchardstown, który ugościł nas iście po królewsku, pięknym przestronnymi wnętrzami i pysznym jedzeniem. Niesłabnące zainteresowanie parkietem zapewnił nam DJ Greg Wisniewski, którego polecamy z całego serca, jeżeli chcecie

wspaniale się bawić przy klasykach polskiej i światowej muzyki! W trakcie wieczoru nasi sponsorzy warsztatów chemicznych Finance First rozlosowali nagrody dla uczestników balu, co było dodatkową atrakcją. Dziękujemy Wam drodzy rodzice i nauczyciele z całego serca za cudowny wspólnie przetańczony bal na 100 par!

Pełna fotorelacja

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *