Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w skrócie można podsumować długo wyczekiwaną wspólną potańcówkę dla naszych rodziców i nauczycieli. Naszym gościem specjalnym tego wieczoru była nieoceniona Pani Ambasador Anna Sochańska – Ambasador RP w Irlandii. W tym roku bawiliśmy się w Hotelu Carlton w Blanchardstown, który ugościł nas iście po królewsku, pięknym przestronnymi wnętrzami i pysznym jedzeniem. Niesłabnące zainteresowanie parkietem zapewnił nam DJ Greg Wisniewski, którego polecamy z całego serca, jeżeli chcecie

wspaniale się bawić przy klasykach polskiej i światowej muzyki! W trakcie wieczoru nasi sponsorzy warsztatów chemicznych Finance First rozlosowali nagrody dla uczestników balu, co było dodatkową atrakcją. Dziękujemy Wam drodzy rodzice i nauczyciele z całego serca za cudowny wspólnie przetańczony bal na 100 par!

Pełna fotorelacja

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt