Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w skrócie można podsumować długo wyczekiwaną wspólną potańcówkę dla naszych rodziców i nauczycieli. Naszym gościem specjalnym tego wieczoru była nieoceniona Pani Ambasador Anna Sochańska – Ambasador RP w Irlandii. W tym roku bawiliśmy się w Hotelu Carlton w Blanchardstown, który ugościł nas iście po królewsku, pięknym przestronnymi wnętrzami i pysznym jedzeniem. Niesłabnące zainteresowanie parkietem zapewnił nam DJ Greg Wisniewski, którego polecamy z całego serca, jeżeli chcecie

wspaniale się bawić przy klasykach polskiej i światowej muzyki! W trakcie wieczoru nasi sponsorzy warsztatów chemicznych Finance First rozlosowali nagrody dla uczestników balu, co było dodatkową atrakcją. Dziękujemy Wam drodzy rodzice i nauczyciele z całego serca za cudowny wspólnie przetańczony bal na 100 par!

Pełna fotorelacja

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *