Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch! Maluchy szalały na parkiecie do takich hitów, jak „Kaczuszki” czy „Oczy zielone”. Bal poprowadziła niezastąpiona Pani Justyna, przy pomocy Pań wychowawczyń.

Przed nami dwa kolejne bale w najbliższą sobotę – bawią się seniorki i klasy 1-3.

Fotorelacja

Inne ciekawe newsy

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Zimowisko w Zębie

Czy jest coś piękniejszego niż białe szaleństwo w polskich górach? Uczniowie, którzy wzięli udział w zimowisku w Zębie krzykną zapewne jednym głosem – że tak! A jak zimowisko to tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *