31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami!❤️ Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny sukces to 1970 euro zebranych podczas aż 28 aukcji, w tym rekordowa suma 450 euro na kolekcjonerską naszywkę Garda Síochána! Za wszystkie vouchery podarowane na aukcje serdecznie dziękujemy naszym licznych sponsorom. Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie nasi wspaniali goście Bartłomiej Nowosielski i Agnieszka Skrzypulec – którzy rozgrzali publiczność i skutecznie zachęcili wszystkich do bardzo hojnego wpłacania pieniędzy. Jesteście najlepsi! Gości wspierała nasza nieoceniona Justyna Kosmulska.

W trakcie dnia wspierało nas medialnie Twoje Radio Dublin, którego przedstawiciele Michał i Agnieszka przeprowadzili warsztaty dziennikarskie, podczas których uczniowie klas 6 i 2 LO mogli porozmawiać o blaskach, a także cieniach dziennikarstwa.

Sceną poza licytacjami, rządził zespół Rock’n’grants z naszym nauczycielem Kubą Rogowskim na wokalu. Hałasu poza rockmanami narobili również motocykliści z klubu Shamrock Bikers.

W trakcie całego dnia mogliśmy odwiedzić stanowisko Łukasza Sroki, który uczył każdego chętnego, jak udzielić pierwszej pomocy. Dla fascynatów morza Polscy żeglarze w Dublinie przygotowali stanowisko, przy którym można było za pomocą gogli VR wirtualnie żeglować. Była grochówka wojskowa, którą przygotował dla nas Zarząd Polish Teachers Asocciation z Jarosławem Tajkowskim na czele, Zarząd wspierała przy podawaniu grochówki grupa Historical Reenactment Group Arnhem. W kawiarence SEN rekordy popularności biły hotdogi i ciasta przygotowane przez naszych rodziców, za które ogromnie dziękujemy. Na stanowisku WOŚP Dublin WOŚP można było zakupić gadżety WOŚP-owe i zapłacić za aukcje. Wszystkich chętnych uwiecznienia swojej obecności na finale fotografowały uczennice naszej szkoły – Martyna i Zosia na stanowisku z fotoramką. Byli z nami tego dnia również nasi wspaniali sponsorzy warsztatów chemicznych Finance First!

Na finale nie mogło również zabraknąć nieocenionej Justyny z Zumba with Justyna, która porwała najmłodszych uczestników WOŚP-owego finału. I nie tylko.

A jak ktoś potrzebował się pobudzić przed zumbowym skakaniem mógł nabyć kawę Meastelo, którą serwował Patrycjusz Sepolinski.

Dzięki Dublin WOŚP za wspólne granie!

Z tego miejsca chcemy jeszcze raz podziękować naszym sponsorom:

❤️MROZ.ie Exclusive

❤️Historical Reenactment Group Arnhem

❤️Meastelo

❤️Zumba with Justyna

❤️Klaudia Rydz Fitness

❤️Your Laser Care

❤️YourEnglish.ie – Language School in Dublin, Ireland

❤️Happy Memories Photography

❤️koncerty.ie

❤️Magazyn MIR

❤️Kate Cakes

❤️http://www.lamattina.ie/

❤️The West End

❤️ KEBAB HOUSE https://www.facebook.com/profile.php?id=100049613451720

❤️KLIW

❤️ Polscy Żeglarze w Irlandii https://www.facebook.com/groups/354163608112687

❤️COLOR CHIC

❤️P&A Hair Studio

❤️Elite Eyebrows

❤️Pałac Struga

❤️Alternative 4

WOŚP❤️❤️❤️❤️

Cała fotorelacja na szkolnym Facebooku!

Inne ciekawe newsy

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny