31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami!❤️ Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny sukces to 1970 euro zebranych podczas aż 28 aukcji, w tym rekordowa suma 450 euro na kolekcjonerską naszywkę Garda Síochána! Za wszystkie vouchery podarowane na aukcje serdecznie dziękujemy naszym licznych sponsorom. Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie nasi wspaniali goście Bartłomiej Nowosielski i Agnieszka Skrzypulec – którzy rozgrzali publiczność i skutecznie zachęcili wszystkich do bardzo hojnego wpłacania pieniędzy. Jesteście najlepsi! Gości wspierała nasza nieoceniona Justyna Kosmulska.

W trakcie dnia wspierało nas medialnie Twoje Radio Dublin, którego przedstawiciele Michał i Agnieszka przeprowadzili warsztaty dziennikarskie, podczas których uczniowie klas 6 i 2 LO mogli porozmawiać o blaskach, a także cieniach dziennikarstwa.

Sceną poza licytacjami, rządził zespół Rock’n’grants z naszym nauczycielem Kubą Rogowskim na wokalu. Hałasu poza rockmanami narobili również motocykliści z klubu Shamrock Bikers.

W trakcie całego dnia mogliśmy odwiedzić stanowisko Łukasza Sroki, który uczył każdego chętnego, jak udzielić pierwszej pomocy. Dla fascynatów morza Polscy żeglarze w Dublinie przygotowali stanowisko, przy którym można było za pomocą gogli VR wirtualnie żeglować. Była grochówka wojskowa, którą przygotował dla nas Zarząd Polish Teachers Asocciation z Jarosławem Tajkowskim na czele, Zarząd wspierała przy podawaniu grochówki grupa Historical Reenactment Group Arnhem. W kawiarence SEN rekordy popularności biły hotdogi i ciasta przygotowane przez naszych rodziców, za które ogromnie dziękujemy. Na stanowisku WOŚP Dublin WOŚP można było zakupić gadżety WOŚP-owe i zapłacić za aukcje. Wszystkich chętnych uwiecznienia swojej obecności na finale fotografowały uczennice naszej szkoły – Martyna i Zosia na stanowisku z fotoramką. Byli z nami tego dnia również nasi wspaniali sponsorzy warsztatów chemicznych Finance First!

Na finale nie mogło również zabraknąć nieocenionej Justyny z Zumba with Justyna, która porwała najmłodszych uczestników WOŚP-owego finału. I nie tylko.

A jak ktoś potrzebował się pobudzić przed zumbowym skakaniem mógł nabyć kawę Meastelo, którą serwował Patrycjusz Sepolinski.

Dzięki Dublin WOŚP za wspólne granie!

Z tego miejsca chcemy jeszcze raz podziękować naszym sponsorom:

❤️MROZ.ie Exclusive

❤️Historical Reenactment Group Arnhem

❤️Meastelo

❤️Zumba with Justyna

❤️Klaudia Rydz Fitness

❤️Your Laser Care

❤️YourEnglish.ie – Language School in Dublin, Ireland

❤️Happy Memories Photography

❤️koncerty.ie

❤️Magazyn MIR

❤️Kate Cakes

❤️http://www.lamattina.ie/

❤️The West End

❤️ KEBAB HOUSE https://www.facebook.com/profile.php?id=100049613451720

❤️KLIW

❤️ Polscy Żeglarze w Irlandii https://www.facebook.com/groups/354163608112687

❤️COLOR CHIC

❤️P&A Hair Studio

❤️Elite Eyebrows

❤️Pałac Struga

❤️Alternative 4

WOŚP❤️❤️❤️❤️

Cała fotorelacja na szkolnym Facebooku!

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *