Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy bardzo serdecznie przeczytać artykuł i zostawić komentarze pod postem, Karol na pewno z przyjemnością je przeczyta!

Karolu jesteśmy z Ciebie dumni!

Niezwykle uzdolniony, urodzony w Krakowie, od trzeciego roku życia mieszkający w Irlandii, szesnastoletni Karol Koszorz opowiada o miłości do poezji, poszukiwaniu metafor i swoim życiu. Zachwyca dojrzałością oraz pełną paletą wrażliwości. Słucha Red Hot Chili Peppers, planuje studiować ekonomię, ale w wolnym czasie pisze wiersze. Zatrzymuje chwile w wersach słów, przemycając pomiędzy nimi wiele emocji. Z dumną mówi o swojej rodzinie, Polsce, jak również o Polska Szkoła Sen, z którą związany jest od wielu lat.

Wywiad do przeczytania tu: