Lekcja muzealna i turniej Misia Wojtka

Za nami dzień pełen wrażeń! Uczniowie klas piątych, nie wychodząc ze szkoły, wybrali się na prawdziwą historyczną wystawę „Chrzest Polski 966”, którą udostępniło nam Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Korzystając z nowoczesnych technologii, uczniowie zwiedzali i uczyli się jednocześnie.

Z kolei zapaleńcy gry planszowej o Misiu Wojtku rozegrali dzisiaj turniej eliminacyjny, w wyniku którego wyłoniliśmy 4 drużyny, które będą walczyły o finał w Warszawie. Gratulujemy! Fotorelację z turnieju zawdzięczamy uczniom z fakultetów foto-video.

Inne ciekawe newsy

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny