Lekcja muzealna i turniej Misia Wojtka

Za nami dzień pełen wrażeń! Uczniowie klas piątych, nie wychodząc ze szkoły, wybrali się na prawdziwą historyczną wystawę „Chrzest Polski 966”, którą udostępniło nam Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Korzystając z nowoczesnych technologii, uczniowie zwiedzali i uczyli się jednocześnie.

Z kolei zapaleńcy gry planszowej o Misiu Wojtku rozegrali dzisiaj turniej eliminacyjny, w wyniku którego wyłoniliśmy 4 drużyny, które będą walczyły o finał w Warszawie. Gratulujemy! Fotorelację z turnieju zawdzięczamy uczniom z fakultetów foto-video.

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *