Lekcja muzealna i turniej Misia Wojtka

Za nami dzień pełen wrażeń! Uczniowie klas piątych, nie wychodząc ze szkoły, wybrali się na prawdziwą historyczną wystawę „Chrzest Polski 966”, którą udostępniło nam Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Korzystając z nowoczesnych technologii, uczniowie zwiedzali i uczyli się jednocześnie.

Z kolei zapaleńcy gry planszowej o Misiu Wojtku rozegrali dzisiaj turniej eliminacyjny, w wyniku którego wyłoniliśmy 4 drużyny, które będą walczyły o finał w Warszawie. Gratulujemy! Fotorelację z turnieju zawdzięczamy uczniom z fakultetów foto-video.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *