Lekcja muzealna i turniej Misia Wojtka

Za nami dzień pełen wrażeń! Uczniowie klas piątych, nie wychodząc ze szkoły, wybrali się na prawdziwą historyczną wystawę „Chrzest Polski 966”, którą udostępniło nam Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Korzystając z nowoczesnych technologii, uczniowie zwiedzali i uczyli się jednocześnie.

Z kolei zapaleńcy gry planszowej o Misiu Wojtku rozegrali dzisiaj turniej eliminacyjny, w wyniku którego wyłoniliśmy 4 drużyny, które będą walczyły o finał w Warszawie. Gratulujemy! Fotorelację z turnieju zawdzięczamy uczniom z fakultetów foto-video.

Inne ciekawe newsy

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *