Wizyta Garda Síochána

Ostatnia sobota w przedszkolu i nauczaniu zintegrowanym upłynęła pod znakiem spotkania z przedstawicielką irlandzkiej Garda Síochána – Panią Anną, która odwiedziła nas w ramach projektu integracji z lokalną społecznością. W trakcie odwiedzin i pogadanki uczniowie mogli przymierzyć kajdanki, czapkę, kamizelkę a nawet aresztować nauczyciela! Nie jest to ostatnia wizyta Pani Anny w naszej szkole, czekamy na więcej!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a