Wielkanoc 2022

Wielkanoc w Szkole SEN wróciła w pełnej krasie, co prawda nie mogliśmy jeszcze zaprosić Was, drodzy rodzice, do wspólnego świętowania, ale uczniowie już mogli spotkać się przy zastawionym smakołykami wielkanocnym stole. Uczniowie nauczania zintegrowanego, czyli nasi najmłodsi, w programie obchodów dnia mieli warsztaty wielkanocne, spektakl przygotowany przez uczniów klas 3, no i oczywiście poczęstunek. Mamy nadzieję, że dzieci wróciły do domów pełne nie tylko słodyczy, ale również wiedzy o tradycjach wielkanocnych! Podobnie jak młodsze klasy, nasi „seniorzy” tego dnia mieli moc atrakcji, od gotowania, robienia mazurków, warsztatów wielkanocnych, po spektakl a następnie ucztę wielkanocną. Warsztaty tworzenia koszyczków wielkanocnych przygotowała i przeprowadziła Joanna Drążewska. Niezwykłe przedstawienie wielkanocne, które śmiało można nazwać musicalem, w tym roku przygotowały klasy 4c i 5b pod wodzą wychowawczyni Joanny Konstantynowicz, przy wsparciu Bartka Pilarczyka i Marzeny Panfil. Za dekoracje wielkanocne, jak zwykle odpowiedzialna była Joanna Drążewska przy pomocy swoich uczniów. W gotowaniu pomagali nam rodzice oraz członkowie Zarządu SEN, którzy stawili się na wezwanie niezwykle chętnie, dzięki czemu nasi uczniowie mogli spróbować wyśmienitego barszczu białego z wkładką! Musimy powiedzieć, że tyle dokładek nie nalewaliśmy nigdy. Na deser uczniowie zajadali się mazurkami oraz babeczkami. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą szkolną Wielkanoc! Mamy nadzieję już w następnym roku świętować razem z Wami, rodzicami! Część zdjęć z tego reportażu wykonała nasza uczennica Zosia Kryszak! Dziękujemy!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure