Kartki, kartki – wszędzie kartki!

W ostatnią sobotę tuż przed przerwą świąteczną, uczniowie klas młodszych wykonali kartki świąteczne, które trafią do Seniorów z zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej w Krakowie (im. Władysława Godynia). To już drugi raz, kiedy wysyłamy nasze świąteczne życzenia do Domu Seniora, a wszystko to dzięki inicjatywie naszej nauczycielki Katarzyny Zygmunt. [end] Kartki trafią również do Pana Torpedy – Natana Gajka, 7-latek z Sosnowca, który walczy z neuroblastomą. Dziękujemy nasi drodzy uczniowie za wspaniałe kartki!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a