Kartki, kartki – wszędzie kartki!

W ostatnią sobotę tuż przed przerwą świąteczną, uczniowie klas młodszych wykonali kartki świąteczne, które trafią do Seniorów z zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej w Krakowie (im. Władysława Godynia). To już drugi raz, kiedy wysyłamy nasze świąteczne życzenia do Domu Seniora, a wszystko to dzięki inicjatywie naszej nauczycielki Katarzyny Zygmunt. [end] Kartki trafią również do Pana Torpedy – Natana Gajka, 7-latek z Sosnowca, który walczy z neuroblastomą. Dziękujemy nasi drodzy uczniowie za wspaniałe kartki!