Geografia projektami stoi

A co się działo ostatnio na lekcjach geografii…Projekty opanowały klasy 4, 5 i 8. Klasy czwarte stworzyły Legitymację Morza Bałtyckiego – przecież każdy powinien posiadać swój dokument. Oczywiście nie zabrakło przepięknych zdjęć polskiego morza, rysunków a nawet piasku, muszelek i bursztynów. [end] I to znad samego Bałtyku! Klasy piąte zabrały nas na wycieczkę pt „Pokaż mi Kraków i okolice”. Nasi uczniowie wręcz fantastycznie opisali i pokazali piękno tego magicznego miasta. Kto jeszcze nie był w tym cudownym mieście, teraz to już na pewno tam się wybierze. Natomiast klasa ósma udowodniła, że nie ma od nich lepszych w tworzeniu folderów turystycznych. Przez chwilę stali się pracownikami biura podróży i reklamowali jedno z polskich miast /miasteczek. Niejedno biuro zainteresowałoby się ich pomysłami. Pomyślcie o karierze w tym kierunku nasi drodzy ósmoklasiści! Jesteśmy dumni, że tak wspaniale potraficie pokazać jaka piękna i różnorodna jest Polska.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!