Geografia projektami stoi

A co się działo ostatnio na lekcjach geografii…Projekty opanowały klasy 4, 5 i 8. Klasy czwarte stworzyły Legitymację Morza Bałtyckiego – przecież każdy powinien posiadać swój dokument. Oczywiście nie zabrakło przepięknych zdjęć polskiego morza, rysunków a nawet piasku, muszelek i bursztynów. [end] I to znad samego Bałtyku! Klasy piąte zabrały nas na wycieczkę pt „Pokaż mi Kraków i okolice”. Nasi uczniowie wręcz fantastycznie opisali i pokazali piękno tego magicznego miasta. Kto jeszcze nie był w tym cudownym mieście, teraz to już na pewno tam się wybierze. Natomiast klasa ósma udowodniła, że nie ma od nich lepszych w tworzeniu folderów turystycznych. Przez chwilę stali się pracownikami biura podróży i reklamowali jedno z polskich miast /miasteczek. Niejedno biuro zainteresowałoby się ich pomysłami. Pomyślcie o karierze w tym kierunku nasi drodzy ósmoklasiści! Jesteśmy dumni, że tak wspaniale potraficie pokazać jaka piękna i różnorodna jest Polska.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a