Geografia projektami stoi

A co się działo ostatnio na lekcjach geografii…Projekty opanowały klasy 4, 5 i 8. Klasy czwarte stworzyły Legitymację Morza Bałtyckiego – przecież każdy powinien posiadać swój dokument. Oczywiście nie zabrakło przepięknych zdjęć polskiego morza, rysunków a nawet piasku, muszelek i bursztynów. [end] I to znad samego Bałtyku! Klasy piąte zabrały nas na wycieczkę pt „Pokaż mi Kraków i okolice”. Nasi uczniowie wręcz fantastycznie opisali i pokazali piękno tego magicznego miasta. Kto jeszcze nie był w tym cudownym mieście, teraz to już na pewno tam się wybierze. Natomiast klasa ósma udowodniła, że nie ma od nich lepszych w tworzeniu folderów turystycznych. Przez chwilę stali się pracownikami biura podróży i reklamowali jedno z polskich miast /miasteczek. Niejedno biuro zainteresowałoby się ich pomysłami. Pomyślcie o karierze w tym kierunku nasi drodzy ósmoklasiści! Jesteśmy dumni, że tak wspaniale potraficie pokazać jaka piękna i różnorodna jest Polska.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i