Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Pierwsza sobota za nami! Przed Wami materiał foto z powitania uczniów oraz rzut okiem do klas. Na pierwszych lekcjach postawiliśmy na wakacyjne wspomnienia, integrację oraz refleksję nad celami na nowy rok szkolny. Nauczyciele przygotowali aktywne lekcje, podczas których uczniowie poznawali siebie nawzajem, nauczycieli, przedmioty, zasady panujące podczas lekcji. [end] Było dużo zabaw, turniejów, zgadywanek, opowieści wakacyjnych. W trakcie ceremonii rozpoczęcia towarzyszyli nam rodzice, za co serdecznie dziękujemy! Czas zacząć nowy rok!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a