Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Pierwsza sobota za nami! Przed Wami materiał foto z powitania uczniów oraz rzut okiem do klas. Na pierwszych lekcjach postawiliśmy na wakacyjne wspomnienia, integrację oraz refleksję nad celami na nowy rok szkolny. Nauczyciele przygotowali aktywne lekcje, podczas których uczniowie poznawali siebie nawzajem, nauczycieli, przedmioty, zasady panujące podczas lekcji. [end] Było dużo zabaw, turniejów, zgadywanek, opowieści wakacyjnych. W trakcie ceremonii rozpoczęcia towarzyszyli nam rodzice, za co serdecznie dziękujemy! Czas zacząć nowy rok!

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch!