Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Pierwsza sobota za nami! Przed Wami materiał foto z powitania uczniów oraz rzut okiem do klas. Na pierwszych lekcjach postawiliśmy na wakacyjne wspomnienia, integrację oraz refleksję nad celami na nowy rok szkolny. Nauczyciele przygotowali aktywne lekcje, podczas których uczniowie poznawali siebie nawzajem, nauczycieli, przedmioty, zasady panujące podczas lekcji. [end] Było dużo zabaw, turniejów, zgadywanek, opowieści wakacyjnych. W trakcie ceremonii rozpoczęcia towarzyszyli nam rodzice, za co serdecznie dziękujemy! Czas zacząć nowy rok!