Miło nam donieść, że Dominika i Stasiu otrzymali swoje nagrody za udział w I Polonijnym Konkursie Misia Wojtka. Walczyli dzielnie przez 3 miesiące, weszli do ścisłego finału by ostatecznie uplasować się ex aequo z kilkoma drużynami na 7 miejscu. Jeszcze raz gratulujemy drużynie i czekamy na kolejne edycje, i kolejnych zawodników. A Instytutowi Pamięci Narodowej dziękujemy za super nagrody. [end]

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

