Pożegnanie Maturzystów!

Pożegnania nadszedł już czas! Nasi wspaniali licealiści ukończyli naukę w naszej szkole, tym samym przygodę z Polską Szkołą SEN. Dla niektórych zacznie się nowy rozdział życia, niektórzy z nami pozostaną i będą pełnili funkcje naszej … kadry ? [end] Cieszymy się ogromnie, że chcieli być z nami przez ostatnie 10 lat i wspólnie kroczyć drogą edukacji polonijnej. To były naprawdę piękne lata! Życzymy Wam maturzyści wspaniałej przyszłości i sukcesów na maturze i studiach. Odwiedzajcie nas często!