To już w tę sobotę! Zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Rok z wyzwaniami, ale i pięknymi rezultatami. Deszcz nagród w konkursach, turniejach i olimpiadzie. Jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów, którzy w obliczu pandemii dzielnie uczestniczyli w zajęciach. A już od 26 czerwca – WAKACJE! Ogromnie zasłużone i pewnie wyczekiwane. Witajcie wakacje![end]

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

