Przedszkolaki i ich nowe umiejętności

Zapraszamy Was do Przedszkola SEN. Nasza ostatnia sobota minęła nam na nauce przez zabawę w temacie HIGIENA. Nauka czyszczenia zębów, mycia rąk, poznawanie nazw przyborów toaletowych, dmuchanie baniek z mydła, nauka czytania samogłosek, wykonywanie karty pracy z naszej Teczki „BAWIĘ SIĘ I UCZĘ” [end] oraz modelowanie ciastoliny, to tylko niektóre z aktywności przygotowane przez kadrę Przedszkola dla Przedszkolaków. Nie zabrakło też zabaw na placu zabaw i spacerów, podczas których uczymy się przechodzenia przez pasy, obserwujemy niebo i podziwiamy irlandzką przyrodę. Zachęcamy Was do podarowania komuś uśmiech w tym tygodniu. Przedszkolaki i Panie właśnie Wam przesyłają jeden z nich w postaci zdjęć w naszej galerii.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a