Przedszkolaki i ich nowe umiejętności

Zapraszamy Was do Przedszkola SEN. Nasza ostatnia sobota minęła nam na nauce przez zabawę w temacie HIGIENA. Nauka czyszczenia zębów, mycia rąk, poznawanie nazw przyborów toaletowych, dmuchanie baniek z mydła, nauka czytania samogłosek, wykonywanie karty pracy z naszej Teczki „BAWIĘ SIĘ I UCZĘ” [end] oraz modelowanie ciastoliny, to tylko niektóre z aktywności przygotowane przez kadrę Przedszkola dla Przedszkolaków. Nie zabrakło też zabaw na placu zabaw i spacerów, podczas których uczymy się przechodzenia przez pasy, obserwujemy niebo i podziwiamy irlandzką przyrodę. Zachęcamy Was do podarowania komuś uśmiech w tym tygodniu. Przedszkolaki i Panie właśnie Wam przesyłają jeden z nich w postaci zdjęć w naszej galerii.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i