Wakacje!

Takiego roku szkolnego w rocznicę 10-lecia naszej szkoły nie wymyślilibyśmy sobie nawet w snach. Na szczęście wspomniane 10 lat nauczyło nas wiele i nawet w obliczu pandemii daliśmy radę! Wszyscy: nauczyciele, rodzice i przede wszystkim nasi najdrożsi uczniowie. Każda sobota od ostatnich 3 miesięcy to dowód na to, jak silną społecznością jesteśmy, jakie wiele pracy wkładamy, by utrzymać nasze więzi z językiem polskim i naszą kulturą. [end] Jako szkoła jesteśmy wszystkim ogromnie wdzięczni: rodzicom za wytrwałość, za współpracę, co sobotnie budzenie pociech i sadzanie ich przed komputerami, za udział w zajęciach! Naszym nauczycielom za ogrom pracy, który włożyli w nauczanie zdalne, ale także w nasze pierwsze półrocze, jeszcze całkiem stacjonarne, ale z wspaniałymi uroczystościami obchodów 10 – lecia. I przede wszystkim Wam uczniowie, za pracę, za współpracę, za Wasze uśmiechy, które budziły nas każdej soboty na nowo do życia w obliczu okoliczności, na które nie byliśmy gotowi. Z całego serca życzymy wszystkim, jako kadra szkoły SEN, aby te wakacje były cudowne, słoneczne i przede wszystkim pełne uśmiechu i odpoczynku! A dołączamy zdjęcia z dzisiejszego „zakończenia dla maturzystów” przygotowanego przez nieocenioną Marzenę Panfil, we współpracy z Agnieszką Matys, wychowawczynią klasy 2 LO. Po 10 latach pożegnaliśmy wspaniałych uczniów, którzy zasługują na najwspanialsze zakończenie. Była więc „Belgijka”, były śpiewy, poczęstunek, prezenty i pierwsze „uściski” po 3 miesiącach. Drodzy maturzyści wspaniałości w Waszym „dorosłym” życiu! Bądźcie zdrowi! A z resztą widzimy się we wrześniu!