Olimpiada ONLINE 2020!

Drodzy Rodzice, Drodzy uczniowie!!! Olimpiadę czas zacząć!!!Jeżeli myśleliście, że „korona” nas pokonała i nie będzie Olimpiady, to się myliliście! Już w tę sobotę czeka nas pierwsza odsłona naszej dorocznej Olimpiady Szkół Polonijnych, wewnętrzne eliminacje sportowe ONLINE.Warunki uczestnictwa w naszej szkolnej olimpiadzie znajdą Państwo w załączniku maila, który został wysłany na Wasze skrzynki mailowe. A pokaz jak to się robi zobaczycie w instruktażowym filmiku Trenera Adama Zdebiaka![end] https://youtu.be/IzmDxFRqi2o W klasach 1-3 nie trzeba się zgłaszać, bo zawody odbędą się w trakcie lekcji. W klasach 4-8 zgłoszenia według regulaminu z załącznika. Najlepsi zawodnicy, zawodniczki będą nas reprezentować na Olimpiadzie światowej online w dniu 6 czerwca 2020.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a