Olimpiada ONLINE 2020!

Drodzy Rodzice, Drodzy uczniowie!!! Olimpiadę czas zacząć!!!Jeżeli myśleliście, że „korona” nas pokonała i nie będzie Olimpiady, to się myliliście! Już w tę sobotę czeka nas pierwsza odsłona naszej dorocznej Olimpiady Szkół Polonijnych, wewnętrzne eliminacje sportowe ONLINE.Warunki uczestnictwa w naszej szkolnej olimpiadzie znajdą Państwo w załączniku maila, który został wysłany na Wasze skrzynki mailowe. A pokaz jak to się robi zobaczycie w instruktażowym filmiku Trenera Adama Zdebiaka![end] https://youtu.be/IzmDxFRqi2o W klasach 1-3 nie trzeba się zgłaszać, bo zawody odbędą się w trakcie lekcji. W klasach 4-8 zgłoszenia według regulaminu z załącznika. Najlepsi zawodnicy, zawodniczki będą nas reprezentować na Olimpiadzie światowej online w dniu 6 czerwca 2020.

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka