Olimpiada ONLINE 2020!

Drodzy Rodzice, Drodzy uczniowie!!! Olimpiadę czas zacząć!!!Jeżeli myśleliście, że „korona” nas pokonała i nie będzie Olimpiady, to się myliliście! Już w tę sobotę czeka nas pierwsza odsłona naszej dorocznej Olimpiady Szkół Polonijnych, wewnętrzne eliminacje sportowe ONLINE.Warunki uczestnictwa w naszej szkolnej olimpiadzie znajdą Państwo w załączniku maila, który został wysłany na Wasze skrzynki mailowe. A pokaz jak to się robi zobaczycie w instruktażowym filmiku Trenera Adama Zdebiaka![end] https://youtu.be/IzmDxFRqi2o W klasach 1-3 nie trzeba się zgłaszać, bo zawody odbędą się w trakcie lekcji. W klasach 4-8 zgłoszenia według regulaminu z załącznika. Najlepsi zawodnicy, zawodniczki będą nas reprezentować na Olimpiadzie światowej online w dniu 6 czerwca 2020.

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!