Olimpiada ONLINE 2020!

Drodzy Rodzice, Drodzy uczniowie!!! Olimpiadę czas zacząć!!!Jeżeli myśleliście, że „korona” nas pokonała i nie będzie Olimpiady, to się myliliście! Już w tę sobotę czeka nas pierwsza odsłona naszej dorocznej Olimpiady Szkół Polonijnych, wewnętrzne eliminacje sportowe ONLINE.Warunki uczestnictwa w naszej szkolnej olimpiadzie znajdą Państwo w załączniku maila, który został wysłany na Wasze skrzynki mailowe. A pokaz jak to się robi zobaczycie w instruktażowym filmiku Trenera Adama Zdebiaka![end] https://youtu.be/IzmDxFRqi2o W klasach 1-3 nie trzeba się zgłaszać, bo zawody odbędą się w trakcie lekcji. W klasach 4-8 zgłoszenia według regulaminu z załącznika. Najlepsi zawodnicy, zawodniczki będą nas reprezentować na Olimpiadzie światowej online w dniu 6 czerwca 2020.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure