Życzenia wielkanocne

Tradycyjnie w Wielką Sobotę, przypadającą w tym roku na dzień 11 kwietnia 2020 W Polskiej Szkole SEN w Dublinie…Nie bawimy się.  Nie uczymy się. I nie pracujemy.  Bo mamy ferie!Tradycyjnie wówczas święcimy pokarmy.Tym razem wyjątkowo przez Internet lub dzięki telewizji.I przygotowujemy się do najważniejszych świąt chrześcijańskich w roku.  [end]Najlepszym na Świecie Rodzicom.  Najlepszym na Świecie Nauczycielom.I Najlepszym na Świecie Dziewczynom i Chłopakom, którzy są naszymi dumnymi uczniami.Życzymy, żebyście się nigdy nie zmieniali.  Pozostańcie pełni wiary, nadziei i miłości.A Chrystus, który dla Nas zmartwychwstałZawsze znajdzie w Nas swoje miejsce. I zawsze będzie u Nas u siebie.  On tak jak My, był odważny.Lojalny. Uczciwy.Pracowity.Szczęśliwy. Brawurowy.  I bezkompromisowy wobec zła, nudy i bylejakości.On zmienił Świat. I My zrobimy kiedyś to samo.Bo taki jest Nasz obowiązek.I takie jest nasze przeznaczenie.  Wesołych Świąt Kochani! To wielki zaszczyt. I radość. Od tylu lat być razem z Wami.  Czekamy na Was.I bardzo za Wami tęsknimy.Wróćcie do Nas zdrowi i szczęśliwi.Do zobaczenia w naszej szkole. W nowym, lepszym świecie, który razem zbudujemy. I nie zapominajcie o zajączku! …..

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!