Erasmus Plus Biznes Łotwa 2019

Erasmus Plus Biznes Łotwa 2019. Nasza Szkoła nie zwalnia tempa. Podobnie i nasi uczniowie liceum, którzy przebywają właśnie na Łotwie, gdzie biorą udział w programie Erasmus Plus Biznes. Jak sami uczestnicy mówią, jest to niesamowita wymiana ludzi traktujących się na równi, otwartych i serdecznych. [end]„Po prostu jesteśmy, bawimy się, uczymy, cieszymy swoim towarzystwem! Pracujemy nad wspólnymi projektami, pomagamy sobie, czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa międzykulturowego, m. in. Hiszpanii, Łotwy, Grecji, Polski, Irlandii!”. Zobaczcie zdjęcia!