Goście z Płońska i Belgii

Jako szkoła mamy wielu przyjaciół nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Najlepszym tego dowodem jest ostatnia wizyta SP nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego z Płońska oraz przedstawicieli Polskiej Szkolnej Macierzy z Belgii, w osobie m.in. Pani Prezes Barbary Wojdy, w naszym pięknym mieście. A wszystko to za sprawą VIII Olimpiady Szkół Polonijnych, podczas której uczniowie z Płońska dzielnie uczestniczyli w konkurencjach sportowych i artystycznych, a wspomniana Pani Prezes wraz z Panią Dorotą, zasiadły w jury Olimpiady artystycznej. [end]W ramach irlandzko-polskiej gościnności pokazaliśmy naszym gościom Dublin i okoliczne góry Wicklow, wraz ze zjawiskowym Glendalough. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało, tym bardziej, że pogoda była wspaniała, jak na zamówienie!

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów