Goście z Płońska i Belgii

Jako szkoła mamy wielu przyjaciół nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Najlepszym tego dowodem jest ostatnia wizyta SP nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego z Płońska oraz przedstawicieli Polskiej Szkolnej Macierzy z Belgii, w osobie m.in. Pani Prezes Barbary Wojdy, w naszym pięknym mieście. A wszystko to za sprawą VIII Olimpiady Szkół Polonijnych, podczas której uczniowie z Płońska dzielnie uczestniczyli w konkurencjach sportowych i artystycznych, a wspomniana Pani Prezes wraz z Panią Dorotą, zasiadły w jury Olimpiady artystycznej. [end]W ramach irlandzko-polskiej gościnności pokazaliśmy naszym gościom Dublin i okoliczne góry Wicklow, wraz ze zjawiskowym Glendalough. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało, tym bardziej, że pogoda była wspaniała, jak na zamówienie!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a