VIII Olimpiada Szkół Polonijnych w Irlandii

W najbliższą sobotę 11 maja 2019 w godz.9.00 – 16.00 czeka nas VIII Olimpiada Szkół Polonijnych w Irlandii!W programie: olimpiada naukowa, olimpiada artystyczna, lekkoatletyka, turniej piłkarski, mistrzostwa pływackie, pokazy zapaśników Celtic Tigers.[end]Ponadto: Pokazy taneczneMam Talent – konkurs i show scenicznyMalowanie twarzyPokazy zapaśniczeTurniej piłki nożnej, mistrzostwa lekkoatletyczne i zawody pływackieOtwarte dla wszystkich konkursy wiedzy i zawody sportoweLOTERIA, a do wygrania ROWER!Na terenie Olimpiady będą działać punkty gastronomiczne, sklepiki. Przewidziano grilla: karkówka lub kiełbasa plus dodatki. Kawiarenka oferuje kawę, herbatę plus pączek lub ciasto domowej roboty. Tani sklepik – słodycze i napoje.Cały dochód z imprezy przeznaczony jest na projekt akcji letniej SEN – obozy, kolonie.W związku z organizacją imprezy, w której biorą udział nasi uczniowie tradycyjnie prosimy naszych Drogich Rodziców o pomoc i wsparcie. Przede wszystkim prosimy o liczne przybycie i udział w imprezie wraz z naszymi uczniami, nauczycielami.TATUSIOWIE I KOLEDZY TATUSIÓW POWOŁANI SĄ DO SZKOLNEJ DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ – RODZICÓW!Prosimy Rodziców o promocję imprezy. Przyprowadźcie znajomych i przyjaciół. Nie zawiodą się i będą się fantastycznie bawić!Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a