VIII Olimpiada Szkół Polonijnych w Irlandii

W najbliższą sobotę 11 maja 2019 w godz.9.00 – 16.00 czeka nas VIII Olimpiada Szkół Polonijnych w Irlandii!W programie: olimpiada naukowa, olimpiada artystyczna, lekkoatletyka, turniej piłkarski, mistrzostwa pływackie, pokazy zapaśników Celtic Tigers.[end]Ponadto: Pokazy taneczneMam Talent – konkurs i show scenicznyMalowanie twarzyPokazy zapaśniczeTurniej piłki nożnej, mistrzostwa lekkoatletyczne i zawody pływackieOtwarte dla wszystkich konkursy wiedzy i zawody sportoweLOTERIA, a do wygrania ROWER!Na terenie Olimpiady będą działać punkty gastronomiczne, sklepiki. Przewidziano grilla: karkówka lub kiełbasa plus dodatki. Kawiarenka oferuje kawę, herbatę plus pączek lub ciasto domowej roboty. Tani sklepik – słodycze i napoje.Cały dochód z imprezy przeznaczony jest na projekt akcji letniej SEN – obozy, kolonie.W związku z organizacją imprezy, w której biorą udział nasi uczniowie tradycyjnie prosimy naszych Drogich Rodziców o pomoc i wsparcie. Przede wszystkim prosimy o liczne przybycie i udział w imprezie wraz z naszymi uczniami, nauczycielami.TATUSIOWIE I KOLEDZY TATUSIÓW POWOŁANI SĄ DO SZKOLNEJ DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ – RODZICÓW!Prosimy Rodziców o promocję imprezy. Przyprowadźcie znajomych i przyjaciół. Nie zawiodą się i będą się fantastycznie bawić!Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła