VIII Olimpiada Szkół Polonijnych w Irlandii

W najbliższą sobotę 11 maja 2019 w godz.9.00 – 16.00 czeka nas VIII Olimpiada Szkół Polonijnych w Irlandii!W programie: olimpiada naukowa, olimpiada artystyczna, lekkoatletyka, turniej piłkarski, mistrzostwa pływackie, pokazy zapaśników Celtic Tigers.[end]Ponadto: Pokazy taneczneMam Talent – konkurs i show scenicznyMalowanie twarzyPokazy zapaśniczeTurniej piłki nożnej, mistrzostwa lekkoatletyczne i zawody pływackieOtwarte dla wszystkich konkursy wiedzy i zawody sportoweLOTERIA, a do wygrania ROWER!Na terenie Olimpiady będą działać punkty gastronomiczne, sklepiki. Przewidziano grilla: karkówka lub kiełbasa plus dodatki. Kawiarenka oferuje kawę, herbatę plus pączek lub ciasto domowej roboty. Tani sklepik – słodycze i napoje.Cały dochód z imprezy przeznaczony jest na projekt akcji letniej SEN – obozy, kolonie.W związku z organizacją imprezy, w której biorą udział nasi uczniowie tradycyjnie prosimy naszych Drogich Rodziców o pomoc i wsparcie. Przede wszystkim prosimy o liczne przybycie i udział w imprezie wraz z naszymi uczniami, nauczycielami.TATUSIOWIE I KOLEDZY TATUSIÓW POWOŁANI SĄ DO SZKOLNEJ DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ – RODZICÓW!Prosimy Rodziców o promocję imprezy. Przyprowadźcie znajomych i przyjaciół. Nie zawiodą się i będą się fantastycznie bawić!Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka