Zapraszamy na szkolną Wigilię 2018

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH rodziców, dziadków, ciocie, wujków i przyjaciół na uroczystą Wigilię i Przedstawienie na Boże Narodzenie 2018 w Polskiej Szkole SEN.”Wigilia Szkolna” przed Bożym Narodzeniem, odbędzie się już w najbliższą sobotę 22 grudnia 2018 o godzinie 14.30 na sali gimnastycznej – wjazd od Navan Road.[end]Wigilia w całości – smakowite co nieco, dekoracje, oprawa muzyczna, jasełka, będzie przygotowana przez naszych uczniów, rodziców i nauczycieli.Podobnie jak w ubiegłym roku będzie coś dla „ducha” – Jasełka, kolędy, tańce oraz coś dla „ciała”. Będzie barszczyk, paszteciki, pierniczki naszych uczniów, ale nie zapominamy też o innych tradycyjnych słodyczach! Wigilia słodko – składkowa. Prosimy o upieczenie ciast lub zakupienie jakichś słodyczy (symbolicznie) i podrzucenie słodkości do szkoły rano lub przed 14.30 na salę gimnastyczną.Bądźcie z nami i świętujmy razem Boże Narodzenie 2018.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a