Zapraszamy na szkolną Wigilię 2018

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH rodziców, dziadków, ciocie, wujków i przyjaciół na uroczystą Wigilię i Przedstawienie na Boże Narodzenie 2018 w Polskiej Szkole SEN.”Wigilia Szkolna” przed Bożym Narodzeniem, odbędzie się już w najbliższą sobotę 22 grudnia 2018 o godzinie 14.30 na sali gimnastycznej – wjazd od Navan Road.[end]Wigilia w całości – smakowite co nieco, dekoracje, oprawa muzyczna, jasełka, będzie przygotowana przez naszych uczniów, rodziców i nauczycieli.Podobnie jak w ubiegłym roku będzie coś dla „ducha” – Jasełka, kolędy, tańce oraz coś dla „ciała”. Będzie barszczyk, paszteciki, pierniczki naszych uczniów, ale nie zapominamy też o innych tradycyjnych słodyczach! Wigilia słodko – składkowa. Prosimy o upieczenie ciast lub zakupienie jakichś słodyczy (symbolicznie) i podrzucenie słodkości do szkoły rano lub przed 14.30 na salę gimnastyczną.Bądźcie z nami i świętujmy razem Boże Narodzenie 2018.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure